Satılık Tekneler

Team Alvimedica’nın VOR ekibi tamamlanıyor
08.07.2014 Team Alvimedica’nın VOR ekibi tamamlanıyor

Alvimedica- VOR- upwind

Alvimedica’nın Volvo Ocean Racede yarışacak olan 8 kişilik ekibinin 7’si kesinleşti. Team Alvimedica’nın skipper’ı Charlie Enright, teknede yer alacak olan kameramanın da belirlendiğini açıkladı. Ekibin başındaki 25 yaşındaki Amerikalı yelkenci Mark Towill ve skipper Charlie Enright’ın haricinde Alberto Bolzan 32, Trieste, İtalya; Nick Dana 28, Newport, RI; Ryan Houston 31, Auckland, Yeni Zelanda; Will Oxley 49, North Queensland, Avusturalya; ve Dave Swete 30, Auckland, Yeni Zelanda. Amory Ross 30, Newport, RI tekne üzerindeki basın temsilcisi olarak teknede yer alacak.

Alvimedica-VoR- NY

Alvimedica ekibi 9 Temmuz’da Newport’tan İngiltere’ye transatlantik antrenmanını kesinleşen ekibiyle gerçekleştirecek. Geçişin startında Team Alvimedica ile birlikte Abu Dhabi ekibi de olacak.

Ekibin büyük bölümünün belirlenmesinin ardından Enright, sadece 8 kişiden oluşan ekibin görev dağılımının çok kritik olduğunu söyledi. ‘Yelkencilik yetenekleri tabiki birincil öncelik ancak takım kimyası ve birlikte çalışabilme yetisi de 38 bin mil yolda bir o kadar önem taşıyor.’ dedi.


http://teamalvimedica.tumblr.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.