Satılık Tekneler

TAYK Sonbahar Kupası İkinci Ayağı Tamamlandı
17.11.2013 TAYK Sonbahar Kupası İkinci Ayağı Tamamlandı

TAYK Sonbahar Kupası İkinci Ayağı Tamamlandı

i-Marine TAYK Sonbahar Kupası'nın ikinci ayağı Ataköy startlı coğrafi rotada tamamlandı. Ataköy'den start eden filo önce Yeşilköy sonra Seperasyon şamandırası ve Digavsing'i döndükten sonra Ataköy'de finiş verdi. Sağanaklarda 22-23 knot'lara çıkan rüzgar, yarış boyunca kuzeybatı yönünden esti.

Üç adet Farr 40'ın yer aldığı IRC1, filonun en kalabalık sınıfı idi. Büyük heyecan ve çekişmenin hiç eksik olmadığı yarışta Levent Özgen'in dümenindeki Kia Acadia3 birinci oldu. Günün en süratli teknesi olan Bolt 37 Due ise finiş hattını ilk sırada geçmesine rağmen düzeltilmiş zamanda ikinci sırada yer aldı. IRC1 üçüncüsü Gin olurken, iki Farr 40 Farrfara ve Alvimedica2 dördüncü ve beşinci oldular.

IRC2 sınıfının galibi ise Keyif 60 ekibi oldu. IRC3'te Alvimedica, IRC4'te Sabancı Üniversitesi'nin yelken kulübü SUSail, Zig Zag teknesiyle birincilik aldı.

Yarışa destek sınıfında ise Hexagon Studio Tuzlu ve Zeynep tekneleri katıldı.


Yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

www.tayk.org.tr


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder