Satılık Tekneler

TAYK One Design'da İki Yarış Yapıldı
13.01.2014 TAYK One Design'da İki Yarış Yapıldı

TAYK One Design'da İki Yarış Yapıldı

TAYK'ın ilk defa organize ettiği ve merakla beklenen One Design yarışlar çok çekişmeli geçti! Her sınıfta ayrı ayrı birbirine yakın mücadeleler gerçekleşti. Filonun en büyükleri olan Bolt 37'lerde Hakan Börteçene'nin GIN'i ilk yarışı 2. ve ikinci yarışı 1. sırada tamamlayarak sınıfının galibi oldu. Birbirleriyle son derece yakın finişler vererek 'one design' yarışmanın heyecanını bir kez daha hatırlatan Bolt 37 sınıfında ilk defa bir yarışa katılan W Collection/Barbaros Hayrettin ikinci, Feyyaz Yüzatlı'nın dümeninde olduğu Due üçüncü oldu.

First 35 sınıfında Deniz Çınar sorumluluğundaki Ford Otosan-Tugut Reis birinci oldu. First 34.7'lerde Güneş Sigorta Falcon birinci olurken, Shak Shuka ikinci, Puma Hunter üçüncü sırada kaldı.

TAYK One Design'da İki Yarış Yapıldı

Birlikte start alan Platu 25 ve First 7.5'lerde ise en az diğer sınıflardaki kadar heyecan seviyesi yüksekti. Poseidon Yelken2 Platu 25'lerin birincisi olurken, Poseidon Yelken1 Enes Çaylak dümenciliğinde ikinci oldu. Serdar Ünsel'in First 7.5'ları arasında iki yarışıda kazanan Modafen Lisesi öğrencileri sınıfının galibi oldu! Serdar Ünsel'in dümenindeki Guarana ikinci, Adil Balkaya'nın Mass'ı üçüncü oldu.


Sonuçlar için TIKLAYINIZ..

Efe Sezik
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.