Satılık Tekneler

Tansu Yachts’tan Yeni Proje
13.04.2017 Tansu Yachts’tan Yeni Proje
Türk tersane Tansu Yachts, yeni bir projeye imza attığını açıkladı. Yeni projenin satışını tamamlandığını ve projenin yapımına başlanacağı belirtildi. CV114 kodlu projenin teslimatının 2019’da gerçekleşeceği bildirildi. 

Tam boyu 34,6 metre olan CV114mission class’ yat olarak tanımlanıyor. İç ve dış tasarımının Tansu Yachts tarafından tamamlanacak olan yat projesinin mühendisliğini, Diana Yacht Design firması üstlenecek. 

Tansu Yachts,CV114

Yat projesi CV114’ün dikkat çeken unsurlarının başında, Rupert R8 servis teknesini taşımak üzere tasarlanan geniş tekne güvertesi geliyor. Bu bölümde aynı zamanda yat oyuncakları da taşınabilecek. 

Yatın tekne sahibi kamarası üst güvertede konumlanacak. Loft tipi açık plan salonu; deniz manzarasını transparan merdiveninin de sayesinde misafirlere benzersiz bir şekilde sunuyor olması, tasarımın öne çıkan niteliklerinin başında geliyor. 

Tansu Yachts tarafından CV114 için yapılan açıklamada, yatın 16 knot sürate çıkabileceği bildirildi. Maksimum menzilinin 3 bin deniz mili olduğu açıklanan yatın, bu mesafeyi 10 knot seyir süratiyle katedebileceği bilgisi teknik detaylarının arasında belirtildi. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder