Satılık Tekneler

Tansu Yachts - ‘Thunderbolt’ Projesi
29.09.2016 Tansu Yachts - ‘Thunderbolt’ Projesi Tansu Yachts, yeni üreteceği ‘Thunderbolt’ projesi sözleşmesini imzaladı. Tansu Yachts, 39,9 metre uzunluğundaki Sexy Fish motoryatından sonra, Cuda sınıfındaki bir başka 39 metre uzunluğundaki adı henüz açıklamayan süperyat projesine Thunderbolt ismi verildi.

Thunderbolt

İmzalanan yeni sözleşme ile birlikte Tansu Yachts, üretimdeki yat sayısını 5'e çıkarttı. Tersane en son moda, modern ve son teknoloji ürünü yatları ile başarılarına devam ediyor.

Thunderbolt2

So’Mar süperyatının kullandığı, Cuda platformunu kullanacak olan yeni Project Thunderbolt konseptinin iç ve dış tasarımlarından Tansu Design Studio sorumlu olacak. Bu çalışmalarda gemi inşa mimarisi ve mühendisliği konularında Diana Yacht Design stüdyosunun desteğini alacak.

Thunderbolt3

Tansu Yachts tarafından paylaşılan ilk görsellerden algılandığı kadarıyla, Thunderbolt projesindeki süperyat keskin çizgilerde ve açılı bir tasarıma sahip. Diana Yacht Design’ın ses getirici mimari ve mühendislik dokunuşları ile denizde müthiş bir görünümü olacak. Süperyat 21 knot maksimum hızı ile, konuklarına konforlu bir yolculuk temin edecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.