Satılık Tekneler

Tankoa’nın 50m Projesi Devam Ediyor
02.08.2016 Tankoa’nın 50m Projesi Devam Ediyor S501 kodlu süperyat projesi, Tankoa’nın Genoa’daki tesislerinde inşaat halinde. Bu modelin ilk gövdesi olan 50 metrelik süperyatın yapımı, 2015 Mayıs ayında başlatılmıştı. Satışı ise, yine o senenin şubat ayında gerçekleşmişti. Süperyatın teslimat tarihi Nisan 2017.

S501-Tankoa

Süperyatın gövdesi ve üst yapısının kaba kısımları tamamlandı. Hard top tavanın yapımı, bununla birlikte ana güverte ve üst güvertelerin ses yalıtımları hala donatılıyor. Alt güvertenin ise montajlamalarıyla panelleri tamamlanıyor. Ayrıca Margherita Casprini tarafından tasarlanan kamara dağılımı da, süperyatın sahibi tarafından geçtiğimiz günlerde onaylandı.

S501-Tankoa2

Süperyatın makineleri, titreşim engelleyici materyalleriyle birlikte gövdeye monte edildi. Mühendislik firması Visibelli süpervizörlüğünde, şaft ve dümenleme sistemlerinin yerleştirilmeside şuanda yapılıyor. 

S501-Tankoa3

Dünyaca ünlü tasarımcı Francesco Paszkowski’nin, dengeli ve zamandan arınmış bir tasarım ortaya koyma amacıyla yapılan süperyat S501, çok daha büyük süperyatlarda rastlanacak unsurlarla donatılıyor. Bir adet ultra lüks tam genişlikte master kamara ve yine ana güvertede konumlanan VIP suitiyle birlikte, alt güvertesindeki 4 misafir kamarasında 12 kişilik konaklama kapasitesi oldukça tatminkar.

S501-Tankoa4 S501-Tankoa5

Ek olarak süperyatta spor salonu, sinema ve 7 metrelik servis teknesi saklayacak hacimde garaj da düşünülmüş. Süperyat S501’in dikkat çekici bir diğer özelliği, yaşam alanlarında sunduğu tavandan yere kadar uzanan pencereleridir. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder