Satılık Tekneler

Tankoa’dan İki Yeni Proje, S531 ve S532
02.12.2015 Tankoa’dan İki Yeni Proje, S531 ve S532
Genova merkezli İtalyan tersanesi Tankoa, iki heyecan verici yeni projeyi gururla açıkladı. Süperyat S531 ve S532. Birçok ödül sahibi, Francesco Paszkowski tarafından tasarlanan lüks yat S531, bu yıl yapılan Monaco Yacht Show ve Fort Lauderdale International Boat Show’da resmen tanıtıldı. Bu çarpıcı yeni konseptinin arkasındaki ana fikir, kendisinden çok daha büyük yatlarda bulunan olanakları taşıması.

s531

Çığır açan 53 metre uzunluğundaki S531’de normalden büyük ve geniş pencereler, hem ana güvertede hem de üst güvertelerde kullanılarak fantastik görünüme ulaşılmış.

s531-1

Süperyat S531'in, ana güvertesinin tüm geniş gövde bölümü VIP ve yat sahibinin suit kamaralarına ev sahipliği yapıyor. İlave olarak kamaralar dışa açılır teraslarla donatılmış. Altta arka bölümde üç adet VIP kamara ile bir konuk kamarası bulunuyor. Bu güvertenin ön bölümü ise mürettebat için ayrılmış. Dinlenme salonları, 5 kamara ve 10 mürettebat ile bağımsız kaptan kamarası, kaptan köşkünün yanında konumlandırılmış.

s531-2

Makine dairesinin arka bölümünde ise, garaj ve deniz güvertesi yer alıyor. Üst güvertenin ön bölümünde, kaptan köşkünün yanında kaptanın oturma grubu, telsiz odası ve kaptan kamarası bulunuyor. S531 yatının orta bölümünde ise, yerden tavana kadar pencerelerin aydınlattığı panoramik salon ve yemek bölümü, 12 konuğu ağırlamak için düzenlenmiş. Ayrıca, üst güvertedeki 160 metre kare yaşam alanı, yat sahibinin tüm düşlerini gerçekleştirebileceği şekilde tasarlanabilecek.

s531-3 s531-4
s531-5 s531-6

Tankoa Yachts
 tersanesi, S531 süperyatının inşasına başlamaya hazır. İlk yatın teslimat süresi sözleşmede 26 ay olarak belirlenmiş.

Bir başka heyecan verici proje, yine Tankoa üretimi 53 metre uzunluğunda, S531 ile aynı platformu kullanan süperyat S532. Bu çarpıcı projenin ana avantajı, yattaki özgürlük ve aydınlıktan ödün vermeden, daha düşük bakım ve işletme maliyetine sahip olması.

s532

S532'nin inanılmaz büyük ana güvertesinde sizi bir resepsiyon karşılıyor. Bu katta her birinin büyük pencereleri olan bir salon, iki master kamara ve bir VIP süit kamara yer alıyor. Öndeki master süitte iki adet dışa açılır teras bulunuyor. Bu yapılandırma sayesinde, bu katta yer alan 3 kamara için inanılmaz seviyede sessizlik elde edilmiş. Alt güvertede ise, geniş mürettebat kamaraları, mutfak ve kilere yer verilmiş. Alt güvertenin arka bölümü, iki konuk kamarasına ve bir spor salonu veya üçüncü bir konuk kamarası olarak da kullanılabilir.

s532-1

S532'nin garajı makine dairesinin arkasına konumlanmış. Garajın kapağı açılarak bir deniz güvertesi elde ediliyor. Üst güverte ise S531 ile benzer özelliklere sahip. 

s532-2 s532-3

S532'nin kıç havuzluğu 16 kişiyi saran bir oturma grubu ve dışarıda yemek yeme keyfinin yaşanacağı bir mekan. Ön güverte ise, S531’de olduğu gibi geniş güneşlenme alanları ve oturma grupları ile mükemmel bir alan. 

s532-4

Flybridge güvertesinin arka bölümünde çok büyük bir güneşlenme minderi, üzeri kapalı bir salon, yemek bölümü, bir bar ve bir duş alanının yanı sıra, ön bölümde de bir yüzme havuzu bulunuyor. Tabii ki, bu bölüm yat sahibinin arzusuna göre farklı şekillerde şekillendirilebilir.

www.tankoa.it 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.