Satılık Tekneler

Tankoa Yachts S701’i 2014 Monaco Yacht Show’da Tanıttı.
01.10.2014 Tankoa Yachts S701’i 2014 Monaco Yacht Show’da Tanıttı.

Genova’da yerleşik Tankoa Yachts tersanesi Süperyat Konseptindeki S701”in tanıtımını 2014 Monaco Yacht Show’da yaptı. Tankoa Yachts S701
Yeni 70 metre uzunluğundaki motor yat konseptinde açık alandan kapalı alanlara akış sağlayarak özgür açık yaşam alanları oluşturulmasına odaklandı. S701 kız kardeşi olarak tanımlayabileceğimiz yapım aşamasındaki S693’e göre daha geniş bir üst gövdeye ve farklı bir kiriş yapısına sahip.

Genel yerleşimde, tekne içindeki konuklar ve mürettebatın geçişleri için özel olarak çalışılmış ve yat sahibinin tüm isteklerini yerine getirebilecek şekilde ve hepsine yeterli alan bırakılacak biçimde şekillendirilmiş. S701’i unutmamak için onu rakiplerinden ayıran özellikleri hafızaya kaydetmek gerekiyor, çünkü S701’i denizlerde görmemize daha 24-26 ay var. 

Tankoa Yachts- S701-jakuzzi

Tankoa S701 bir açık alan konseptinde tasarlanarak bu tekneye sahip olabilecek tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılaması amaçlandı.  70 metre boyu sayesinde Tankoa S701 en lüks olanaklara rahatlıkla sahip olabilmekte. Geniş yaşam alanları iç alandan dışa doğru uzanarak sınır tanımaz bir deniz keyfinin sürdürülmesini sağlamaktadır.

Teknenizde büyük alanlar arıyorsanız ve her detayını özelleştirebileceğiniz bir malikane arıyorsanız, Tankoa S701 ideal bir seçim olacaktır.

Tankoa Yachts- S701- lounge

S701’in Farklılıkları

1 – Sea Lounge

Devasa büyüklükteki özel deniz manzaralı deniz salonunda beach club ile bar, sauna ve hamam ve ilave olarak da özel bir balkon ile birlikte.

2 – Panoramik Yemek Salonu 

Yemek Odası, açık hava barı ve salon bu mekanı her mevsimde konuklar ile harika akşamlara geçirmek üzere tasarlanmış

3 - Sky Lounge 

Hemen dans etmek için hazır bir dans pisti, deniz manzaralı masaj alanı birlikte kocaman bir spor salonu, güneşin tüm sıcaklığını vücudunuzda hissedebileceğiniz bir dinlenme ve yenilenme havuzu.

4 – Güneşlenme Alanları

360° açılı en üst güvertenin tamamını kaplayan güneşlenme alanı denizin tüm güzelliklerini hissedeceğiniz yatak ve koltuklarla kaplanmış.

5 - Master Kabin

Yaklaşık 100 m² büyüklüğündeki Master kabin 180° panoramik deniz görmesi sayesinde bu özel stüdyo daire jakuzi, güneşlenme terası gibi tamamlayıcı unsurları ile yaşamın en üst lüksüne sahip. 


2014 Monaco Yacht Show’da S701’in tanıtımında “Bizim amacımız İtalyan rakiplerimiz ile yarışmak değil, hedefimiz kuzey Avrupalı tersaneler ile rekabet edebilmek.” diyen Tankoa Satış ve Pazarlama Müdürü Michel Karsenti sözlerine şöyle devam etti. “Fiyatımızın daha yüksek olmasının anlaşır bir nedeni var. Fakat, bizim İtalyan iş modelimiz ve yönetmeliklerimiz Kuzey Avrupa’dan çok daha rekabetçi.”

http://www.tankoa.it/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder