Satılık Tekneler

Tankoa Yachts - Vertige
27.02.2017 Tankoa Yachts - Vertige Tankoa Yachts Cenova’daki tesislerinde, S501 serisi yatı olan 50 metre uzunluğundaki Vertige'yi denize indirdi. Projenin satışı 2015 yılının şubat ayında duyurulmuştu. Vertige'nin nisan ayında, tecrübeli denizci olan Fransız müşterisine teslim edilmesi bekleniyor.

Tankoa Yachts - Vertige

Francesco Paszkowski Margherita Casprini ile işbirliği içinde, yatın iç tasarımının yanı sıra dış tasarımının da sorumluluğunu üstlendiler.

Tankoa Yachts
’ın CEO’su Euro Contenti, yeni denize indirilen projeleri hakkında; “Tankoa Yachts yönetimi olarak firmanın etkileyici geçmişindeki başarılara rağmen; müşterinin, denetimcisinin ve broker Aquila Yachting firmasından Daniel Bussani’nin ortak görüşleri sonrasında, Tankoa tersanesinin, bu yatı inşa ettirmek için Avrupa’daki en uygun yat üreticisi olarak seçilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduk” diyor.

Tankoa Yachts - Vertige.

Üretimi süresince S501 adı ile bilinen süperyatın bir numaralı gövdesinde, 6 kamara bulunacak ve yat sahibi kamarası ile VIP süit yatın ana güvertesini kullanacak. Alt güvertede ise 2 adet VIP kamara, 2 adet konuk kamarası ile birlikte, bir spor salonu, bir sinema salonu ve 7 metre uzunluğundaki tender hizmet teknesinin depolanabileceği bir garaj bulunuyor. 

Tankoa Yachts - VertigeTankoa Yachts - Vertige..

Yat, tamamen 5083 alüminyum hafif alaşım malzemeden üretilmiş. Performans açısından incelediğimizde ise, S501 M / Y Vertige, tam deplasman sınıfı bir yat olacak ve maksimum 16 knot hıza çıkabilecek. Seyir hızı ise 12 knot olurken, 5.000 deniz mili menzile erişebilecek.

Tankoa Yachts - Vertige... Tankoa Yachts - Vertige,

500 gros tondan daha hafif olan Vertige'nin sahip olacağı özellikler arasında; bir denize girme platformu, spor salonu, barı da olan bir TV salonu, yerden tavana pencereleri ile deniz keyfinin sürüleceği ana salon, yemek masası bulunan üst açık güverte gibi cazip olanaklar sayılabilir. Ayrıca 16 konuğa hizmet verebilecek büyüklükte bir yemek salonu ve 20 konuğun ağırlanacağı bir salonu bulunuyor.

Tankoa Yachts - Vertige,,

2016 yılının Aralık ayında Tankoa Yachts ile Francesco Paszkowski, bugüne kadarki en hızlı yatlarını üretmek için güçlerini birleştirmişti. Birlikte geliştirilen 58 Open projesindeki yat 30 knot hıza çıkabilecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.