Satılık Tekneler

Tankoa Yachts - 58m Open
07.12.2016 Tankoa Yachts - 58m Open Tankoa Yachts’ın yeni 58 metre uzunluğundaki Open süperyat konsepti lüks gezi ve sportif performans gibi anahtar özellikleri ile karşımızda. 

Tankoa Yachts - 58m Open

İtalyan tersane bugüne kadar ürettiği en hızlı yatı, ünlü tasarım ofisi Francesco Paszkowski ile yapmış olduğu işbirliğiyle ortaya çıkartmış. Yeni 58m Open, öncelikle sportif görünümü ile dikkat çekiyor. Tankoa Yachts tersanesi yeni konsept projesi ile, yat üretiminde çok kültürlü yaklaşıma butik çözüm getiriyor.

İnce düz profilli Tankoa 58 Open, tam bir hız makinesi özelliklerini gösteriyor. Üç adet 2.683 HP gücündeki MTU motor, çift Kamewa su jeti ve merkezi booster ile donatılacak olan süperyat bir canavar olacak. Bu özelliklerdeki güç makinesi, hafif alüminyum yapısı ile açık denizlerde rahatlıkla 30 knot hızın üzerine çıkabilecek.

Tankoa Yachts - 58m Open.

Tankoa Open 58m konsept yatının gövdesi ve üst yapısında, hafif alüminyum 5083 kullanılacak. 5083 hafif alüminyum ile magnezyum alaşımı, mangan ve krom eklenerek elde edilmekte ve deniz suyu ile endüstriyel kimyasallara karşı dünyanın en dayanıklı malzemesi olarak bilinmektedir. 5083 kaynak sonrasında da sıra dışı güçlülüğünü korumaktadır.

Yeni konsept projenin tanıtımında, Tankoa Yachts şu düşünceyi öne çıkartıyor; “Bundan sonra, lüks gezi teknesi denince, hız ve heyecandan vazgeçmek anlamına gelmeyecek. Bu sıra dışı megayat ile hepsine aynı anda sahip olabileceksiniz.” deniliyor.

Tankoa Yachts - 58m Open..

9,60 metre genişliğinde ve sadece 1,8 metre draftı olacak 500 groston altındaki yatın dış alanlarında, fazlasıyla büyük dinlenme alanları bulunuyor. Kıç güvertelerde iki adet büyük dinlenme mekanı, üst güvertede açık güneşlenme alanı, en üst güvertede de, 10 kişiye kadar açık havada rahatlıkla yemek yenebilecek yemek salonu ve merkezi bar ile deniz keyfi bütünlenecek.

Ön güvertede ise, gölgelikli bir oturma grubu düşünülmüş, bu bölümde hareketli bir güneşliğe yer verilmiş. Ayrıca, yatın ana güvertesinde de balkonlar oluşturulmuş. Tankoa 58 Open'daki konforun en üst düzeyde yaşanabilmesi için, ciroskopik denge sistemi ile donatılmış.

Tankoa Yachts - 58m Open...

İtalya’nın Genova kentinde çalışmalarını sürdüren Tankoa Yachts tersanelerinde, halen 71 metre uzunluğundaki Tankoa S701 ve 49,9 metre uzunluğundaki Tankoa S501 yatlarının üretimine devam ediliyor. Her iki teknenin de gelecek yıl suda olması bekleniyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.