Satılık Tekneler

Taka Yat’ın 36 metrelik tasarımı : CMY36
17.12.2015 Taka Yat’ın 36 metrelik tasarımı : CMY36

Türk tasarım stüdyosu Taka Yat, 36 metre boyundaki CMY36 motoryat projesinin ilk detaylarını paylaştı. Şu anda Türk tersane Su Marine tarafından inşa edilmekte olan CMY36, 2017’de tamamlanmış olacak.

Klasik stiliyle dikkat çeken CMY36, modern süperyatların sahip olduğu teknoloji ve neredeyse tüm yeni niteliklere sahip. 

taka-yacht-cmy36

CMY36'ın inşaatı; daha önce 2017 yaz ayları olarak belirlenen teslimat tarihini daha öne çekebilmek adına, dört ayrı faza ayrıldı. Dört farklı çalışma alanına bölünen inşaat projesi, aynı anda farklı kısımların tamamlanmasıyla planlanan tarihten önce hazır hale gelecek.

Su Marine’in, motoryatın asıl üretildiği tesisinin dışında diğer tesisinde montajlanan iç kısmı, şimdiden oldukça ileri sayılabilecek safhaya geçti. Motoryatın tayfa alanı ve kamaralar, içinde dolaşılabilecek kadar ortaya çıktı. 

Türk tasarımı ve üretimi olan bu 36 metrelik klasik tasarımın, daha fazla detayı henüz açıklanmış değil. Görsellerin ve detayların, projenin son bölümlerine geçildikçe basın ile paylaşılması bekleniyor.


www.takayachtdesign.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder