Satılık Tekneler

Symphony Boat Company - Six-1 Conductor
14.01.2016 Symphony Boat Company - Six-1 Conductor
Symphony Boat Company tarafından üretilen elektrik motorlu sürat teknesinde sadece, dünyanın en güzel senfonisi olan deniz sesini dinleyeceksiniz. 27 mil süratte motor sesi olmayan bir yolculuk sizleri bekliyor.

Six-1-Conductor

Symphony Boat Company, tamamen elektrikli ilk seri üretimi olan Six-1 Conductor ile çok başarılı bir ilke imza attı. Symphony Boat Company, küçük ancak hafif, alüminyum ile güçlendirilmiş gövdeli, su kontra plağı, balsa, köpük ve epoksi ile tekne üretimi konusunda uzmanlaşmış bir tekne üreticisi.

Symphony Boat Company firmasının sahibi Marcel LaFond bir basın açıklamasında; “Firmamız kendisine rehber olarak “doğa ile uyumluluk” ilkesini benimsemiştir. Tamamen elektrikli bir tekne üretmek istememizin nedeni,
denizlerin kirlenmesini önlemek ve gelecek nesillerinde sürat teknesi keyfini sürmesini sağlamak” diyor.

 Symphony-Boat-Company

Six-1 Conductor, Symphony Boat Company ile Lamboo Technologies ve Torqeedo işbirliğinde üretilmiş. Dünyanın elektrikli motor üreticisi lideri olan Torqeedo, Six-1 Conductor sürat teknesinin motorunu tedarik ediyor. 10 yıldan fazla süredir elektrikli motor üreten Torqeedo, 1 beygirden 80 beygire kadar elektrikli motorları seri olarak üretiyor. Torqeedo sayesinde, özellikle koruma altındaki sularda temiz ve sessiz bir güç elde ediliyor. Six-1 Conductor'da kullanılan Deep Blue serisi motorların, içten takma, dıştan takma ve hibrid modelleri bulunuyor. Torqeedo Deep Blue 80i 66 kW elektrik motoru, tek pervaneyi çeviriyor. Akü olarak iki adet yüksek voltajlı (HV) lityum, otomotiv sınıfı marine edilmiş (12.8 kWh, 345 V) batarya kullanılmış. Ayrıca teknede bir de diğer sistem ve aksesuarlar için 12 volt akü yer alıyor.

Torqeedo

Biyo bazlı malzeme üreticisi Lamboo ise, sürat teknesinin geliştirilmiş bambu gövdesinin malzemelerini sağlıyor. Lamboo sayesinde yenilenebilir kaynaklar kullanılmış ve hem güzel bir doku hem de güçlü bir tekne gövdesi oluşturulmuş.20 foot uzunluğundaki
Six-1 Conductor sürat teknesinde, 6 kişiye kadar seyahat etmek olanağı bulunuyor ve maksimum 27 mil hıza çıkabiliyor. 

symphonyboat.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.