Satılık Tekneler

S/Y Queen of Andaman Satıldı
07.08.2015 S/Y Queen of Andaman Satıldı
İngiltere Londra’da ofisi bulunan Edmiston yat brokerliği firması, Türk yapımı 41 metre uzunluğundaki S/Y Queen of Andaman’ın satışını gerçekleştirdiğini duyurdu. Edmiston yat brokerliği satışta, hem satıcının hem de alıcının temsilciğini kendilerinin yaptığını açıkladı.

Queen-of-Andaman

Queen of Andaman, çok güzel bir klasik yelkenli görünümüne sahip olmasının yanı sıra, bir motoryat kadar geniş ve görkemli iç hacimleri ile de her zaman kendisini hayran bırakmıştır. O kadar büyük iç hacimlere sahiptir ki, belki de ona motorlu yelkenli denilmesi doğru olacaktır. S/Y Queen of Andaman 10 konuk ağırlama kapasitesinde, ayrıca yatta 7 mürettebat için konaklama olanağı bulunuyor.

Queen-of-Andaman -1

41 metre (135 foot) uzunluğundaki S/Y Queen of Andaman yelkenlisi, 2007 yılında Neta Marine tersanesinde üretildi. Denizle buluşan yelkenli daha sonra, bir dizi deniz testlerinden geçirildikten sonra sahibine teslim edildi. Ana gövdesi 36 metre ve genişliği 8,45 metre olan yelkenlinin, ana gövdesinin temel malzemesi ahşap. 4 metre su kesimi olan yelkenlinin sahip olduğu ölçüleri, kendisine büyük bir iç hacim sağlamasına rağmen her marinaya girmesine izin vermiyor.

Keç tipi iki direkli yelkenli S/Y Queen of Andaman, her biri 500 HP gücünde iki adet MAN motorlara sahip. Yelkenli olmasına rağmen toplam 1.000 HP gücü bulunması, ona bir motorlu yelkenli denilmesinin bir başka kanıtı.

Queen-of-Andaman -2

Marshall Islands bayrağı taşıyan S/Y Queen of Andaman, sahibine teslim edildikten sonra iyi Akdeniz’in yanı sıra Güney Doğu Asya’da da bayrağını dalgalandırarak iyi bir denizci tekne olduğunu kanıtladı.

Edmiston firmasından Alex Koersvelt satış konusunda yapılan açıklamada, yatın satışından duydukları mutluluğu ve yatın yeni sahibinin aktif planları olduğunu ifade etti.

Queen-of-Andaman -3

1999 yılında faaliyete başlayan Neta Marine Tersanesi, halen Bodrum’da 15 yılı aşıkn tecrübesi ile çok özel yatların imalatına devam ediyor. Neta Marine tersanesinin uzmanlık alanı, geleneksel Bodrum guletleri ve motoryat imalatı. Ülkemizde hızla gelişen ve önemi artan yat imalat sektöründe, sürekli kendini geliştiren Neta Marine teknolojinin son yenilikleri takip ederek, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmektedir.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.