Satılık Tekneler

Swimman’den Sörf Kulaklığı
29.12.2016 Swimman’den Sörf Kulaklığı Swimman Australia, sörfçüler için tasarladığı yeni müzik kulaklığını piyasaya çıkardı. Rüzgar sörfü veya dalga sörfü ile ilgilenenler için bire bir olan Swimman Surfari standart su geçirmez paketi, yüksek kaliteli müzik keyfini ekstrem sporlarda yaşamayı mümkün kılıyor. 

Swimman Surfari

Surfari paketindeki SwimMan iPod ile birlikte çalışan kulaklıklar sadece su geçirmezlik değil, ekstrem sporlara uygun kafa ve kol bandıyla birlikte bir paket halinde satılıyor. Bu sayede dalgaların arasında özgürce sörf yaparken kulaklıklarınız üzerinizden düşmüyor. Özel ergonomik tasarımı sayesinde, bu kafa ve kol bantları hareket özgürlüğünüzü kesinlikle kısıtlamıyor ve su geçirmez müzik sisteminiz üzerinizde güvende kalıyor. 

Swimman Surfari.

Surfari Standard paketin içinde 2GB hafızalı Gen 4 iPod Shuffle var. Bu iPod, SwimMan tarafından su geçirmez olarak izole edilmiş. Paketin içinde ayrıca SurfSound su geçirmez kulaklıklar, kulaklıklar için ayarlanabilir kafa bandı ve iPod’u tutmak için yine ayarlanabilir kol bandı var. Pakette ek olarak 30 ve 100 cm’lik uzatma kablolarıyla birlikte su geçirmez çantayla birlikte mikrofonlu su geçirmez kulaklıklar var. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.