Satılık Tekneler

Swimman Australia’dan Yeni LMB-008 Music Bag
28.07.2016 Swimman Australia’dan Yeni LMB-008 Music Bag Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan yeni LMB-008 Music Bag, su geçirmez özelliği 3,5 mm kulaklık çıkışıyla müziğinizi heryere taşımanızı sağlıyor. 

Yeni LMB-008, su geçirmez bir kol bandı veya kolye biçiminde taşınabilen telefon kılıfı; iPhone 6S, Samsung Galaxy ve HTC telefonlarının tümüne uyumlu. 

LMB-008 Music Bag

Yüzerken veya su üstünde sörf, yelken, paddle gibi aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilir şekilde tasarlanan LMB-008 su geçirmez telefon kılıfı; iPod, MP3 çalar veya akıllı telefonlarınızı su sporlarıyla meşgul olurken yanınızda taşıyabilir ve yine su geçirmez kulaklığı sayesinde müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Farklı ebatlardaki kulak çıkışları sayesinde, aktiviteler esnasında konfor sağlayan su geçirmez kulaklıkları, LMB-008 Music Bag’i oldukça kullanışlı kılıyor. Patentli ABS çıt çıtı ile Music Bag, müzik kaynağınızı 20 metre derinliğe kadar koruyor. LMB-008 Music Bag ile su altında fotoğraf ve video çekmek de mümkün. Tamamen kişinin kullanım konforuna göre ayarlanabilir boyun kolyesiyle birlikte, yine ayarlanabilir cırt-cırtlı kol bandı da LMB-008 Music Bag’in kutusundan çıkıyor.

Özellikleri:

- Ayarlanabilir kol bandı ve kolyesi
- 20 metreye kadar su geçirmezlik
- Suda yüzme özelliği
- Su geçirmez kulaklıklar

Paketten çıkanlar:

- Su geçirmez kılıf
- Su geçirmez kulaklık seti
- Su geçirmez farklı ebatlarda kulak içi uçları
- Ayarlanabilir kol bandıYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.