Satılık Tekneler

Swimman Australia’dan MP3 Player
31.08.2016 Swimman Australia’dan MP3 Player Su geçirmez müzik dinleme sistemleri üreten Swimman Australia, yepyeni bir ürün ile karşımızda. Kablosuz ve su geçirmez olan yeni Bone Conducted Mp3 oynatıcı, üstün ses kalitesiyle dikkat çekiyor.

Bone Conducted Mp3

Yüzerken, sörf yaparken veya herhangi bir su sporuyla uğraşırken kullanabileceğiniz Wireless Bone Conducted Waterproof Mp3 oynatıcı, yüksek ses özelliği sayesinde ,aynı zamanda işitme kaybı olanlar için de ideal bir cihaz. 

Bone Conducted Mp3-2

Kafa bandı biçiminde tasarlanmış olan su geçirmez Mp3 oynatıcı, su üzerinde veya altında rahatlıkla kullanabilir. 10 metreye kadar su altında çalışabilirlik garantisiyle, suya dayanıklılık anlamında kendini kanıtlayan Bone Conducted Mp3 oynatıcı, yüksek ses verebilme özelliği sayesinde su altı sporlarında rahatlıkla kullanılabilir. 

Bone Conducted Mp3-3

Bone Conducted Mp3
oynatıcı, 4GB hafızası ile dilediğiniz kadar müziği yükleyebilmenizi sağlıyor. Cihaz ayrıca FM radyo özelliğine de sahip. Li bataryası sayesinde yaklaşık 3,5 saat pil ömrü var. Mac ve Windows uyumlu olan su geçirmez Bone Conducted Mp3 oynatıcı, 75 gram ağırlığıyla su sporlarıyla uğraşırken oldukça konforlu bir biçimde müziğinizi dinlemeyi mümkün kılıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder