Satılık Tekneler

Swan’ın son jenerasyon yelkenlisi: Swan 78
08.02.2016 Swan’ın son jenerasyon yelkenlisi: Swan 78
Yarış ve gezi sınıfı yelkenli nitelikleri, yeni Swan 78’de tüm unsurlarıyla bir araya geliyor. Modern gövde çizgileri, su hattının üzerinde kalan geniş kıç yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Swan 78, dünya turu yelken yarışları ve bunun yanında diğer bir çok açık deniz yarış tecrübeleri ile tasarlandı. Swan, bu yeni modeliyle, çok daha süratli, güvenli, kolay kullanılabilir ve son derece konforlu bir yelkenli ortaya çıkardığının altını çiziyor.

swan 78

Tüm yelken seyri donanımının, kokpitin merkezinde konumlandırıldığı Swan 78 güvertesi, tekneyi oldukça rahat kullanılır bir hale sokuyor. Mümkün olan en az tayfa sayısıyla rahatlıkla yelken seyri yapılabilen yelkenlide, ayrıca konfor ve lüks unsurlarının başında açık ‘plaj’ bölümü geliyor. Bu kısımda kumaş güneşlenme minderleri ve oturma alanı mevcut. Seyir esnasında servis botunun da rahatlıkla taşınabildiği bu alanın, şüphesiz en can alıcı kısmı açılır kapanır kapağı oluyor. 

swan 78-2

Swan 78, tekne sahibi kamarası baş veya kıç tarafta konumlanacak şekilde iki ayrı versiyon olarak tasarlanıyor. Swan 78’in tüm versiyonlarında üç adet kamara mevcut. Farklı düzen seçenekleriyle alıcılara sunulan 78’in iç düzeninde, kamaraların birbirinden ayrı ebeveyn banyoları mevcut. 

swan 78-3 swan 78-4

Altı metreden fazla genişliği ve yükseltilmiş tavanıyla Swan 78'in salon kısmı oldukça büyük. Panaromik camlar ve geniş hacimli salonda, hayli ferah bir atmosfer mevcut. Tayfa bölümü ise, tekne sahibi kamarasının konumlanacağı farklı versiyonlara göre, yelkenlinin kıç veya baş tarafında, misafir alanlarından ayrılmış şekilde tasarlanmış. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder