Satılık Tekneler

Swan 115 Denize İnmeye Hazırlanıyor
17.06.2015 Swan 115 Denize İnmeye Hazırlanıyor
Finlandiya’daki Nautor's Swan tersanesi, Swan 115 yelkenlisinin Finlandiya’nın Pietarsaari kentindeki tersaneden ayrıldığını ve denize inmek için son hazırlıklarının yapıldığını duyurdu.

Swan-115

Swan 105 ile ilgili Nisan ayında yatvitrini.com okuyucuları ile paylaştığımız haberde, kısa süre sonra Swan 115 ile ilgili haberlere ulaşacağınızı duyurmuştuk. 

Nautor's Swan tersanesinde üretilen Swan 115 bir ilk. Tersanenin bundan sonra üreteceği 115 serisinden ilki olan yelkenlinin uzunluğu 35,20 metre. Bu yelkenli ayrıca SwanLine olarak tanımlanan ve 2014 yılında tanıtımı yapılan serinin bir parçası olacak. Yükseltilmiş salonu ile S versiyonu ve düz güvertesi ile FD versiyonu Swan 115’i takip edecek.

Swan-115-1

35,20 metre uzunluğundaki Swan 115 yelkenlisinin genişliği ise 8,12 metre. 5,75 metre salması hidrolik keel ile yatay konuma geldiğinde 3,5 metre derinliğinde rahatlıkla seyir yapılabiliyor. Modern yelkenlilerde görmeye alıştığımız, Swan’ın karakteristik bir özelliği olan karbon direk ve karbon donanıma sahip olan Swan 115, Finlandiyalı tersanenin gururu olacak. 

Nautor's Swan tersanesi, yeni Swan 115 yelkenlisinin dış tasarım ve mühendisliğini German Frers ile birlikte yürüttü. Yatın iç dekorasyonunu ise, tersanenin kendi tasarım ekibi üstlendi. Swan 115 yelkenlisinde, bir yat sahibi kamarası ve her biri süit şeklinde dekore edilmiş dört misafir kamarası ile, altı mürettebat için iki mürettebat kamarası bulunuyor. Yat sahibine ait olacak olan master kamara, yatın burun bölümünde yer alıyor.
 
http://www.nautorswan.com/en/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder