Satılık Tekneler

Swan 105 RS
29.04.2015 Swan 105 RS
50 yılı aşkın süredir Swan, yelkencilerin rüyası olan performanslı ve okyanus aşırı seyir yapabilecekleri yelkenlileri üretmektedir. Yeni Swan yelkenliler, ilk 1966 yılında üretilen Swan 36’dan çok büyük, farklı özelliklere sahip. 

Swan 105 RS

Yeni Swan 105 RS, ana kamarasından doğrudan yüzme platformuna bağlanması gibi, tamamıyla yenilikçi fikirler ile donatılmış durumda. Tersane yine en iyi işçilikle en iyi malzemeleri kullanarak, 100 feet üstü harika yelkenliler üretiyor.

Swan 105 RS-1

Yeni Swan 105 RS, geçtiğimiz yıl Ekim ayında denizle buluştu. 31,7 metre uzunluğundaki, “Ti-Coyo” ismi verilen tek direkli yelkenli yat, yarı ısmarlama tarzında, Alman Frers mühendisliğinde, iç ve dışı Beiderbecke tasarımı ile üretildi. 

Swan 105 RS-2

Yelkenli yat, tecrübeli sahibinin bireysel zevkleri ve gereksinimlerine uygun olarak tasarlandı. Büyük iç mekanlar, gerek master, gerekse konuk kamaraları isteklere göre kişiselleştirildi. Sonucunda da Swan 105 RS, önemli bir marka olarak, benzersiz ve harika bir süperyat olarak ortaya çıktı.

Swan 105 RS-3

Swan 105 RS'de, içinin her noktasında yenilikçilik, teknoloji ve modern zamanların konfor düzeyi fazlasıyla yer alıyor. Duru ve aydınlık iç mekan tasarımı, konuklarını içine alan ve onların rahatlamasını sağlayan bir ambiyansta. Verimlilik, ergonomi ve konfor Swan 105 RS yelkenlisinin kamaralarındaki anahtar hedefler olarak belirlenmiş.

Swan 105 RS-4 Swan 105 RS-5

Beiderbecke Design tasarımında, Swan 105 RS yelkenlisinin genelinde ultra modern malzemeleri seçmiş. Konuklar, yatın karakterinin ve tarzının yansıtıldığı lüks denizci kamaralarda ağırlanıyor. Panellerdeki detaylara özel bir itina gösterilmiş, sade ve duru kumaşlar ile aydınlık ortam kamarayı bütünlemiş. Arka paneldeki sanat eseri renklerin sihirli dokunuşu ile birlikte bir ev sıcaklığı hissini veriyor.

Swan 105 RS-6

Yat sahibinin kamarası ise, Swan 105 RS yelkenlisinde huzurlu ve sofistike bir kaçış bölgesi. Kamara süperyatın kıçında yer alıyor ve doğrudan yüzme platformuna geniş kayar kapılar ile bağlanıyor. Böylece yat, sahibine bir açık hava yaşamı imkanını sunuyor. Yat sahibi, hem iç mekanda hem de açık havada yaşama ve her şeyin en iyisini bir arada bulma fırsatına sahip oluyor. Mekanlardaki zenginlik, aydınlık ve  kullanışlı dolaplara ilave olarak döşemelerdeki, perdelerdeki, halılardaki, panellerdeki ve yataktaki renk zarafeti yat sahibinin kamarasını sakin, huzurlu ve  eşsiz kılıyor.

Swan 105 RS-7 Swan 105 RS-8

Yeni Swan 105 RS’in, bir sanat galerisi tadındaki iç mekanlarında duru, sade, modern, ışık doldurularak harika bir yaşam alanı oluşturulmuş. En son teknoloji gereçler ve her türlü alet verimli bir şekilde konumlandırılmış. 
Mürettebat için navigasyon ve kontrol sistemlerinde, verimlilik ve görsellik bir arada. Swan 105 RS’de bir kez daha, verimlilik, sade çizgiler ve ergonomi anahtar tasarım ilkeleri karşımıza çıkıyor. Dümen bölgesi, konforlu bir oturumu ve tüm kumandalara harika erişimi sağlarken, iç mekandaki navigasyon istasyonu dikkat çekmeden, yüksek teknoloji verileri temin ediyor.


Swan 105 RS-9 Swan 105 RS-10

Swan 105 RS’in, dış mekanlarında konuklarına sunduğu alanlar ile çalışma alanları övünülecek şekilde birbirinden ayrı tutulmaya çalışılmış. Bunun anlamı yelkenli süperyatta ağırlanacak konukların, çocukları teknenin dışında güvenle oynarlarken, büyükler de stres atarak, yelken yapmanın keyfini güvenle sürebilirler.
Swan 105 RS yelkenlisinin arkasında yer alan hidrolik mekanizma ile açılan yüzme platformu, seyir sırasında da açık tutularak, güneşlenme ve su serpintileri ile de ferahlama imkanı sunmaktadır. Bu alan eğlenmek, dinlenmek veya kısaca yelken keyfini çıkartmak için ideal bir mekan. Dengeli bir yelken planı, Swan 105 RS yelkenlisine okyanus geçerken yeterli gücü sağlamaktadır. 

Swan 105 RS-11 

Swan 105 RS yelkenlisini mercek aldığımız bu günlerde, Finlandiya’nın Pietarsaari kentindeki Nautor’s Swan tersanesinde, bir başka serinin hazırlıkları son hızla devam ediyor. Geçen hafta Cuma günü üçüncü yeni seri Swan 115, diğerleri ile birlikte son çalışmalarının yapılacağı Kållby kentindeki, Nautor's Swan laminasyon tesislerinden deniz kenarındaki Pietarsaari’ye nakledildi. Yeni Swan 115, detaylarını da siz değerli yatvitrini.com okuyucuları ile en kısa zamanda paylaşacağız.

Nautors Swan'ın Hikayesi:

 

http://www.nautorswan.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.