Satılık Tekneler

SV Yachts Alpha ile Yarış Heyecanını Yaşayacaksınız
10.03.2017 SV Yachts Alpha ile Yarış Heyecanını Yaşayacaksınız Miami Boat Show'da sergilenen en ilginç yatlardan biri kesinlikle SV Yachts Alpha oldu. 1967 Corvette çizgilerinden esinlenen bu şık gövdeli sürat teknesi, tasarımcılar Mauricio Velez ve Nicolai Sass tarafından kendilerine hot rod teknesi olarak tasarlandı. 

SV Yachts Alpha

38 foot uzunluğundaki sürat teknesi, ulaşabildiği inanılmaz hızlarda daha da çarpıcı görünmesi için gümüş renk gövde ve kırmızı bir iç mekân ile donatılmış. Bir çift 700 HP Mercury Racing Engines (yarış motorları) ve Mercury Race 6 kuyrukla güçlendirilen SV Alpha, mükemmel düzeni, lüks dokunuşları ve etkileyici bir güç ile kolayca 90 mil hıza erişebilecek. 

SV Yachts Alpha.

SV Yachts'ta damarlarındaki güçlü kanın akışını hızlandıracak kadar hafif ama güçlü ve sağlam olduğundan emin olmak için, Aramid ve Kevlar gibi egzotik elyaf dokular kullanıldı.

Kokpit; dokunmatik ekranla donatılmış bir dümen alanı, motor dairesi üzerindeki büyük yakut kırmızısı güneşlenme minderleri ve de güzel bir şampanya soğutucusu içeriyor. 

SV Yachts Alpha..

İkiz 700'lerin kontrol edilmesi zor gücünden hoşlanmıyorsanız, Alpha Mercury Racing 520 HP veya 565 HP ikiz motor seçenekleri sunuluyor. Bu hızlı bir yat olduğu için, süper hızlı spor otomobillerde görülen özellikler motora, giriş havalandırma delikleri ve göze çok hoş görünen menteşeli panjurlarla donatıldı. İsteğe bağlı hardtop, aerodinamik olarak güneş ve rüzgardan korunmak için tasarlanmış.

SV Yachts Alpha...

Bu şık sürat teknesinin fiyatı ise 680 bin dolar ile 800 bin dolar arasında değişebiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder