Satılık Tekneler

Suzuki’den anahtarsız start teknolojisi
16.12.2014 Suzuki’den anahtarsız start teknolojisi
Suzuki, dünyanın ilk anahtarsız çalıştırma özelliğine sahip dıştan takma motorunu üretti.

İlk defa Suzuki tarafından bir dıştan takma deniz motorunda kullanılacak olan teknoloji, ilk kez DF200AP modeliyle piyasaya çıkıyor.

Suzuki’den anahtarsız start teknolojisi

Sistem, dümencinin konsola 1 metre yaklaşmasıyla bir alıcı tarafından devreye giriyor ve anahtar kullanılmadan marş sistemi açılmış oluyor. Sadece cepte taşınması yeterli olan anahtar, denize düştüğü takdirde batmıyor ve yüzer özelliği sayesinde işlerin kabusa dönüşmesini önlüyor. 

Suzuki’den anahtarsız start teknolojisi  Suzuki Marine Avrupa genel müdürü Masahiro Yamamoto, ‘Suzuki Keyless Start sistemini denizcilik pazarına biz getirdiğimiz için mutluyuz. Bu sistem rahatlıktan öte denizcilere gelişmiş güvenliği de sağlıyor.’ diyerek sistemin güvenilirliğinin altını çizdi. ‘Mühendislerimiz bu teknolojiyi geliştirmek adına çok çalıştı ve artık bunun müşteri kitlemizde giderek yaygınlaşacağından eminiz.’ dedi.  

Yeni Suzuki DF200AP motor, anahtarsız çalıştırma özelliğiyle 2015’in başında piyasaya çıkacak.
 
Kaynak: http://www.suzukimarine.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder