Satılık Tekneler

Suzuki Marine’den Yeni Model
15.02.2015 Suzuki Marine’den Yeni Model
Suzuki Marine, 8. CNR Avrasya Boat Show - 2015 fuarında gözde modellerinin yanı sıra, yeni modeli 4 silindirli DF 200A/200AP modelini tanıttı. Suzuki Marine, yakın zamanda deniz tutkunlarıyla buluşturduğu yeni nesil enjeksiyonlu, 3 silindirli DF25A / DF30 A modellerinin yanı sıra, 2.5 PS’den 300 PS’e kadar tüm ürün yelpazesini de fuarda sergiliyor. Avrasya Boat Show 2015’e özel 4 silindirli DF200A/200AP modelinin lansmanını da fuarda gerçekleştirdi. Suzuki, dinamik ve renkli standı ile engin sularda teknelere hayat veren motorlarını, ziyaretçilerin ve katılımcıların beğenisine sundu.Yeni nesil 2,867 cm³ hacimli, sıralı dört silindirli makineye sahip DF 200A/200AP tekne severlere yüksek hızla adrenalin dolu saatler sunuyor. Suzuki Hassas Kontrol ile birlikte çalışan Suzuki Lean Burn yakıt kontrol sistemi, geniş çalışma aralığı ile enerji tasarrufu ve güç geçişlerinde akıcılık sağlıyor. Yakıt verimliliğiyle öne çıkan DF200A/200AP adrenalin meraklılarına denizlerde hızı en üst seviyede yaşatarak, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlere motor gürültüsünden de uzak sürüş keyfi sağlıyor.

Suzuki Marine, Avrasya Boat Show 2015 Fuarı süresince “KDV Suzuki’den Kampanyası” düzenledi. Deniz tutkunları hayallerindeki Suzuki deniz motoruna kredi kartlarına cazip taksit imkanları ile sahip olurken, KDV desteğinden de yararlanabilecek.

Suzuki Marine’den Yeni Model

Suzuki Türkiye Genel Müdürü Engin Kubilay, Suzuki otomotiv ve motosiklet ürünleri yanı sıra denizcilik sektörünün de öncü markalarından biri olduğunu belirterek “Fuarda, yeni modelimiz DF200A/200AP’yi deniz tutkunlarının beğenisine sunduk” dedi. Engin Kubilay, Suzuki Marine olarak Akdeniz çanağının en uzun kıyı şeridine sahip Türkiye’de, denizcilik konusunda büyük atılımlar yaptıklarını söyleyerek; “2015 yılının Suzuki Marine Türkiye için çok daha verimli olacağına ve yakalanan büyüme oranının katlanarak devam edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.
 
http://marine.suzuki.com.tr/


Emre Güler
yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder