Satılık Tekneler

Surfari 44’ün ilk gövdesi satıldı
07.10.2015 Surfari 44’ün ilk gövdesi satıldı
Friendship Yacht Company’nin en yeni modeli olan Surfari 44 yelkenlisinin ilk gövdesi satıldı. Aynı zamanda eski bir yelkenci olan, ünlü sanatçı Jimmy Buffett tarafından siparişi verilen Surfari 44’ün bir numaralı gövdesi, 2016 Kasım ayında teslim edilecek.

Surfari 44

Surfari 58 modelinin bir küçüğü olarak piyasaya sunulan yeni Surfari 44, Ted Fontaine tarafından kısa süreli seyirler için tasarlandı. 

Motorlu veya yelken altında seyirde yüksek performansıyla dikkat çeken bu yeni tasarım, tasarımcı Fontaine tarafından ‘yüksek hızı sayesinde her yere gidebilecek bir yelkenli’ olarak özetleniyor.

Surfari 44-1 Surfari 44-2

Tasarımcısı Fontaine tarafından ‘tailgate’ olarak adlandırılan yelkenlinin kıç tarafı, uzun ve geniş yüzme platformu, platforma dahil olan kıç taraftaki güneşlenme ve tekneye giriş kısmı ile emsallerinden ayrılıyor. Bu bahsedilen; açılır-kapanır yüzme platformu kıça doğru 3,5 metre uzuyor, genişliği ise 4,5 metre.

Surfari 44 yelkenlisinde, su sporları oyuncakları için fazlaca saklama alanı bulunuyor. Yüksek performans unsurları sebebiyle, nispeten ‘tecrübeli’ yelkenciler için ideal bir tasarım olarak görülebilir. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.