Satılık Tekneler

Süperyatların Galibi, Filonun En Küçüğü 'Heartbeat''ın Oldu
24.06.2013

Süperyatların Galibi, Filonun En Küçüğü  'Heartbeat''ın Oldu

Palma'da gerçekleşen Superyacht Cup 2013 yarışlarının genel klasman zaferi Hearthbeat'in oldu. 23.8 metre boyuyla filonun en küçük yatı olan Hearthbeat'in sahibi Manon Borrius Broek, Süperyat Kupası'nda yarışabilmek için aldığı ve büyüklük kriterleri bu şampiyona için yeterli olan yatıyla yarışlara 2. klasmanda katıldı. Bu önemli zaferin ardından bir açıklama yapan Broek, düşüncelerini iki cümleyle özetledi: 'Süperyat regattasına katılmak bizim için bir hayaldi ve son üç yıldır bunun için çalışıyor, kendimizi geliştiriyorduk. Şuanda kazanan biziz ve çok mutluyuz.' dedi.

Süperyatların Galibi, Filonun En Küçüğü  'Heartbeat''ın Oldu

Klasman 1'de ise Highland Breeze birinci oldu. İkinci sıraya ise, ikincilik için son ana kadar büyük bir mücadele veren ve rakibi Rebecca'nın son şamandıra dönüşünün ardından geride kalmasıyla önüne geçen Salperton yerleşti.

J sınıfı ise son yarışına nefes kesen bir start ile başladı. Velsheda'nın harika startı, iki saat süren yarışta Hanuman'ın gerisinde kalmasına engel olamadı. Çok iyi bir yarış çıkaran Haunman, hemen 'ensesindeki' rakibi Velsheda ile birlikte filonun kalanına önemli bir farkı açtı. İstikrarlı seyrini koruyan öndeki ikili, yarış boyuncaki sıraları değişmeden finişe girdi. Arkalarından gelen Ranger, Rainbow ve Lionheart sırasıyla 3, 4 ve 5. oldu.

Süperyatların Galibi, Filonun En Küçüğü  'Heartbeat''ın Oldu
http://www.thesuperyachtcup.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder