Satılık Tekneler

Süperyatlar Virgin Gorda'da 'kapışmaya başladı'
20.03.2014 Süperyatlar Virgin Gorda'da 'kapışmaya başladı'

Süperyatlar Virgin Gorda'da 'kapışmaya başladı'

British Virgin Islands'ın Virgin Gorda Adası bu hafta 'süper' bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Dünya çapında yelkenli Süperyatlar YCCS Marina'da toplandı ve dün verilen ilk start ile dev kapışmalarına başladılar. Loro Piana Caribbean Superyacht Regatta adı altında gerçekleşecek yarışlar ayın 22'sinde tamamlanacak. Sakin ve büyüleyici doğasıyla dünyaya ün salmış Virgin Gorda adası açıklarında, Karayipler'in sıcak ticaret rüzgarlarıyla 'koy içi' diye tabir edilen kısa parkurlarda yarışacak olan süperyatlar, benzersiz bir atmosferde mücadele edecekler.

Süperyatlar Virgin Gorda'da 'kapışmaya başladı'

Performans ve gezi tipi süperyatlar, sınıflara ayrılarak yarışacaklar. Bu son derece prestijli ünvanı kimin kazanacağı 3 gün içinde belli olacak. İtalyan yarış ekibi Robertissima'nın Leopard III yatında yarışması haftanın ilgi çekici bir detayı olarak öne çıkıyor. Ek olarak yeni denilebilecek süperyatlardan Vitters'ta üretilen karbon kompozit Inoui, ödüllü süperyat Seahawk, Humphrey ve Arkın Pruva üretimi olarak Türkiye'de yapılan ve J-Class'dan esinlenilen Tempus Fugit, yine Vitters üretimi olan, güçlü armasıyla öne çıkan Ganesha, dev regatta'da dikkat çeken Süperyatlar.

Dün yapılan yarış ardından sonuçlar için TIKLAYINIZ

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.