Satılık Tekneler

Süperyatlar Palma’da Kapıştı
29.06.2017 Süperyatlar Palma’da Kapıştı Palma Superyacht Cup’ın 2017 versiyonu tamamlandı. Her yıl gerçekleşen ve dört gün boyunca devam eden ‘devlerin kapışmasını’ 32,5 metrelik boyuyla yelkenli süperyat Bolero kazandı. 

Palma Superyacht Cup

Palma’da gerçekleşen yarışlarda, süperyat regattalarında ismini duymaya alışık olduğumuz Saudade ve WinWin gibi isimlerin yanı sıra, Vitters yapımı karbon yarış teknesi Ribelle ve Frers tasarımı Bolero gibi yatlar da vardı. Yüksek performans odaklı yatlardan Hoek ve Claasen yapımı, sırasıyla 27,5 metrelik Atalante 1 ve 39 metrelik Atalante yine yarışlarda boy gösterdi. 

Palma Superyacht Cup. Palma Superyacht Cup..

Yarış haftası süresince yelkencilere ve yat sahiplerine hitaben, Paddleboard yarışları ve canlı happy hour partiler düzenlendi. North Sails ve Southern Spars sponsorluğunda düzenlenen organizasyonlar her yarış gününün ardından, günün kazananının belirlendiği törenlerle süslendi. 

Palma Superyacht Cup,

Süperyat Saudade’nin Volvo Ocean Race apoletli taktisyeni Nouwe Bekking, yarış haftasını şu sözlerle özetledi: ''Son derece rahatlatıcı ve keyifli bir yarış haftası geçirdik. Yarışların ardından iskelede çok keyifli bir ambiyans yaratılmıştı. Eminim yarışlara katılan herkes son derece mutlu ayrılıyor.''

Palma Superyacht Cup,,

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder