Satılık Tekneler

Süperyata Dönüştürülen Katamaran: Rogue
31.12.2015 Süperyata Dönüştürülen Katamaran: Rogue
Rogue katamaranı uzun menzilli keşif süperyatına dönüştürüldü. Ocean Voyager tarafından 2004 yılında üretilen, 27 metre uzunluğundaki katamaran Rogue , off-road yetenekleri ve diğer özellikleri korunarak, lüks uzun menzilli bir süperyata dönüşüm sürecini tamamladı.  

Rogue

Tamamen alüminyumdan üretilmiş olan tekneyi bir keşif süperyatına dönüştürme sürecini, efsanevi Pink Shrimp teknesinin dönüşümünü yapan ekip üstlendi. Rogue katamaranı projesinin arkasındaki fikir, büyük tekne taşınmasında destek hizmeti vermek üzere bir platform oluşturmaktı. Çok gövdeli platform yapısına sahip olan tekne, tek gövdeli teknelere göre çok daha fazla avantajlara sahip. 

Rogue-2

7.000 deniz mili menzili olan ve servis botunu kendi vinci ile güvertesine alabilen katamaran süperyat, arzu edildiğinde 25 foot bir tekneyi de güvertesinde taşıyabilme özelliğine sahip. Rogue hakiki bir keşif özellikli süperyata dönüştürüldü ancak, arzu edilirse de bir hizmet yatı olarak da kullanılabilecek.  

Rogue-3

Rogue, sahip olduğu offshore özelliklere ilave olarak, dönüştürülme projesinde 2.500 watt güneş enerjisi sistemi, havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemi, atık arıtma tesisi ve büyük akülerle donatılarak, dünyanın en ücra denizlerinde bile kendi kendine yeterli bir süperyat oldu. 

Rogue-4

Rogue'un iç dekorasyonu da yeniden şekillendirildi. Yeniden tasarlanan ve dekore edilen iç mekanlarının, hem konuklar hem de mürettebat açısından çok lüks olmasının yanı sıra, fonksiyonellik de göz önünde bulunduruldu. Aydınlık ve ferah ana güvertedeki büyük salon, konuklar için süper yatta sosyalleşmek ve eğlenmek için en ince detayına kadar şekillendirilmiş. 

Rogue-5

Rogue  halen Antigua’da demirli ve yeni sahibini bekliyor. Fraser Yachts tarafından pazarlaması yapılan katamaran süperyatın tahmini satış fiyatının ise, yaklaşık 4 milyon dolar olması bekleniyor. 

fraseryachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.