Satılık Tekneler

Süperyat YOLO
18.12.2014 Süperyat YOLO

Superyacht- YOLO

İtalyan mühendislik ve tasarım şirketi Luxury Projects, 26.21 metrelik süperyat Yolo (You Only Live Once)'nun iç tasarımını yaptı. 2014’ün başında suya indirilen Yolo, Cantiere delle Marche tarafından inşa edildi. Tamamen bir özel yapım tasarım olan süperyatın salon kısmı kıç tarafta, yemek bölümü ise baş tarafa doğru konumlanıyor. Süperyat'ta toplam 4 kamara bulunuyor.

Yolo’nun iç dekorasyonunda farklı farklı tekstil ve deri ürünleri kullanılmış. Ahşap ile kahverengi ve beyaz tonlarının hakim olduğu iç dekorasyonda, motoryatlar'da az rastlanan taş paneller de tercih edilmiş.

Superyacht- YOLO

Tam genişlikteki tekne sahibi kamarası, geniş camları sayesinde güneş ışığından olabildiğince faydalanıyor. Banyo kısmının cam kapıları ise genişlik hissine bir boyut daha ekliyor. Kaptan köşkünden geçilerek ulaşılan diğer bölümde VIP kamara yer alıyor. Mavi tonlarının hakim olduğu VIP kamaranın devamında ise yeşil renklerin tercih edildiği ikiz kamaraya geçiliyor.

Süperyat'ta dikkat çeken özellikler arasında spor salonu ve spa bölümü ortaya çıkıyor. Geniş ve tam donanımlı spor salonu, ‘wellness path’ ile spa bölümüne bağlanıyor. Devamında da duş ve hamam kısmı bulunuyor.

Superyacht- YOLO  Superyacht- YOLO 
 Superyacht- YOLO Superyacht- YOLO 


Ahşap ve taş detaylar, özel tasarlanmış mutfağı sofistike bir atmosfere bürüyor. Dış güvertedeki bar bölümünde de aynı malzemeler detayları oluşturuyor. Yemek bölümü iskele tarafta, mutfağın arka kısmında konumlanıyor. Asimetrik olarak yerleştirilen salon unsurlarında oturma grubunun karşısında televizyon grubu bulunuyor.

Geniş güneş güvertesi, çok sayıda misafiri ağırlayabilecek kapasitede. Güneşlenme, oturma, yemek masası, barbekü gibi kısımların yanı sıra; güneşlenme bölümünün arkasında jakuzzi bulunuyor.

Superyacht- YOLOYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.