Satılık Tekneler

Süperyat Titan 117M
25.01.2015 Süperyat Titan 117M
117 metrelik süperyat Titan, Oceanco’nun en son konsepti olarak karşımıza çıkıyor. DP055 kodlu tasarımın dış görünümünde, üst yapının yatın boyuna göre başarılı bir orantıya sahip olduğu göze çarpıyor.

Süperyat Titan 117M

İnce görünen zarif gövde şekli, minimum karşı koyma hesapları doğrultusunda ortaya çıktı. Hibrit itiş ve güç sistemleriyle süperyat Titan, 18 knot sürat yapabiliyor. Ekonomi modunda seyir yaparkenki düşük egzost gazı emisyonları, etkin yakıt tüketimi ve sessiz çalışma gibi özellikleri Titan’ı Dünya'nın heryerinde ve heryere seyir yapmak için ideal hale getiriyor. 

Titan’ın 117 metre boy uzunluğuna karşı, genişliği 15.30 metre. Sahip olduğu 6 adet kamarasında 12 kişiyi misafir edebiliyor. Tekne sahibinin kabininde, teras ve dalga havuzu özel bölüm olarak düşünülmüş. Geniş ve boydan boya uzanan camlar, ana güvertedeki salon alanını benzersiz bir atmosfere dönüştürüyor. Camlar denizin üstünden içe doğru açılandığı için, içerinin yansıması olmadan dışarıyı seyretmek mümkün.


 
Misafirler alt güvertede beach club, sağlık bölümü, bar ve salon kısımlarının tadını çıkarabiliyorlar. Beach club bölümünün hemen bitişiğinde tam donanımlı spor salonu, masaj ve güzellik salonları, sauna ve sinema yer alıyor. 

Kırmızı renkli gövdesiyle kombine olan entegre titanyum kısımlar, süperyat Titan’a ‘güçlü’ bir görünüm kazandırıyor. Oceanco konseptine benzersiz çizgileri ve etkileyici hacimleriyle direkt uyum sağlayan bu süperyat, üretildiği takdirde dünyada uzun süre ses getirecek bir tasarım.

Süperyat Titan 117M

Length overall: 117.00m / 383.86ft
Beam overall: 15.30m / 50.20ft
Engine type: 2 x 1,440kW MTU 16V2000 M72
Classification: Lloyd’s Register +100 A1 SSC YACHT MONO G6 +LMC UMS SCM ECO
Material: Steel hull & Aluminium superstructure
Accommodation: 14 guests and 30 crew
Naval architect: Oceanco / BMT
Exterior designer: Oceanco
Interior designer: TBD
Helipad: 1


http://www.oceancoyacht.com/
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.