Satılık Tekneler

Süperyat Time 66M
20.09.2016 Süperyat Time 66M Henry Ward Design tasarım firması, BMT Nigel Gee ile birlikte geliştirdikleri yeni 66 metre uzunluğundaki keşif yatı Time'ı tanıttılar. Yeni süperyat, mevcut yenilikçi tasarım düşüncelerini ileriye taşıyacak, teknoloji ve beklentileri değiştirecek özelliklerde.

Süperyat Time 66M

Süperyatın kıç bölümünde 18 metre uzunluğundaki yüzen loca bölümü, üst yapının sabit bölümü ile bütünleştirilmiş. Sığ sulara gelindiğinde, yüzen loca bölümü zor girilen yerlere erişebilmek için denize indiriliyor. Yüzen loca bölümünde bir yat sahibi kamarası, bir diğer konuk kamarası, bir açık mutfak, yaşam alanı ve yemek bölümü yer alıyor.

Süperyat Time 66M2

Tenha bir yere demir atıldığında arka bölüm dışa doğru açılarak, locanın iç ve dış yaşam bölümleri bütünleşiyor ve doğrudan denize ulaşmak mümkün oluyor. Loca tasarımı, yat sahibi ve yakın arkadaşları için, sığ kıyıları keşfetmek ve ilave seyir yapmak için bulunmaz bir araç olacak.

Süperyat Time 66M3

Ayrıca, burundaki hangarda depolanan, ana gemi ile loca arasında 4 yolcuyu taşıma kapasiteli pilotsuz helikopter bulunacak. Eğer ana gemiye geri dönmek istemiyorsanız, dokunmatik ekrandaki haritada girmek istediğiniz noktaya tıklamanız yeterli olacak.

Süperyat Time 66M4

Deniz seviyesinden 15 metre yukarıda, uzay güvertesinden görülebilecek manzara kaçırılmayacak güzellikte. Bu özel seyir platformuna, bir spor salonu, masaj odası ve saunası bulunan güzelleşme güvertesinin üstündeki, güneşlenme platformundan erişilebilecek. Güneşlenme güvertesindeki 8 metre uzunluğundaki havuz, kullanılmadığında üstü kapatılarak geniş eğlenme mekanına dönüştürülmektedir.

Süperyat Time 66M5

18 metre uzunluğundaki loca yuvasından çıktığında, yatın kıç bordası da dışa açılarak havuzun çevresinde 190 metrekare büyüklüğünde güneşlenme ve eğlenme alanı elde ediliyor. En arkada ise içecekler için bir bar, ilerisinde de 2 adet 8,5 metre uzunluğundaki tender hizmet teknesi ve diğer sportif eğlence araçlarının bulunduğu garaja yer verilmiş.

Süperyat Time 66M6

Toplam 7 güverteye yayılan süperyatta, yat sahibi kamarası burunda yatın tüm genişliğini kullanıyor. Ana güvertede de ayrıca 3 VIP konuk kamarası bulunuyor. Belki de, yatın en etkileyici özelliği, sancak tarafından ana güverteye doğrudan bağlanan ve zeminindeki camdan yine cam duvarlı yüzme havuzunu gören passerelle.

Süperyat Time 66M7

BMT Nigel Gee, 66 metre uzunluğundaki Time süperyatının ilk fizibilite çalışmalarını yapmış. Time'da iki adet toplam 3.000 kW kuyruk sistemli motor maksimum 15 knot hıza ulaşabilecek. Süperyat 12 knot seyir hızında ise 5.000 deniz mili menzile erişebilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder