Satılık Tekneler

Süperyat Tee-Dje Yenileniyor
03.03.2017 Süperyat Tee-Dje Yenileniyor Bilgin Yachts'ın ahşap kaplama megayatlarından Tee-Dje, teslim edilmesinden 7 yıl sonra yenilenme çalışmaları için tersaneye birkaç ay önce geri dönmüştü.

 Tee-Dje

Tee-Dje'nin yaklaşık altı aylık yenilenme çalışmalarının sonlarına yaklaşılırken, yatın birkaç hafta içinde tersaneden ayrılması planlanıyor.

 Tee-Dje .

Modern zamanlarda soğuk kalıplama yöntemi ile üretilen süperyat nadir görülüyor. Ancak dünyaca ünlü Türk tersanesi Bilgin Yachts, bu konuda büyük bir uzmanlığa sahip ve halen de daha büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Tee-Dje üretildiğinde, Bilgin 123 proje adıyla biliniyordu. Şimdilerde ise Bilgin Yachts tersanesinde üretimde olan yatların proje numaraları, Bilgin 156 ve Bilgin 263. Tersane sürekli yeni projelerine ve projelerinde yeni teknolojik gelişmelere odaklanmaya devam ediyor.

 Tee-Dje ..

Tee-Dje, tesliminden 7 yıl gibi uzun bir süre geçtikten sonra, doğumunun gerçekleştiği tersanedeki tecrübeli ustaların ellerinde, ahşap ve epoksi yapım teknikleri ile yeniden ilk günkü güzelliklerine kavuşacak. Yaklaşık 40 kişiden oluşan yenileme ekibi, ağırlıklı olarak ahşap işçiliğinin ve donanımlarının yeni teknoloji ile yenilenmesine odaklandı.

 Tee-Dje ...

Yenilenme çalışmaları iç bölümlerdeki konaklama bölümlerini de kapsayacak. Tee-Dje'nin sahibi yerleşimi ve genel dekoru beğenirken, zarif yapıyı bozmak istemiyorlar. Ayrıca, 6 kişilik personelin kamaraları ve banyoları da yenileniyor. Bilgin ekibi, konforun en önemli unsurlarından birisi olan iklimlendirme sistemini yeniliyorlar. Ayrıca, televizyonlar ve diğer eğlence sistemleri en son teknoloji ürünler ile tamamıyla değiştiriliyor.

 Tee-Dje ,

Tee-Dje
 yenilenme çalışmaları sonrasında, ilk günkü görünümünde olacak. H2 Yacht Design tarafından tasarlanan, yatın iç dekorasyonundaki tüm kumaşlar da aynı ilk günkü gibi olacak. Bu nasıl mı sağlandı? Yenileme ekibi aynı üreticiler, markalar ve desenleri araştırdı. Bulunabilenler alındı, bulunamayanlar ise aslına sadık kalınarak yeniden ürettirildi.

 Tee-Dje ,,

Bilgin Yacht tersanesinden alınan bilgilere göre, Tee-Dje sahibine taahhüt edilen tarihten önce teslim edilebilecek. İmzalanan sözleşmeye göre, nisan ayının sonunda teslim edilmesi gereken 16 knot hızındaki motoryatın, mart ayı içinde sahibine teslim edileceği tahmin ediliyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.