Satılık Tekneler

Süperyat Silverfast 77M suya indi
31.03.2015 Süperyat Silverfast 77M suya indi Avustralyalı süperyat üreticisi Silver Yachts, 77 metrelik Silverfast'ı suya indirdi. Henderson, Avustralya’da bulunan Silver Yachts tesislerinde yapımı tamamlanan dev süperyat, firmanın kendi tesislerinde suya indirildi.

Silver Fast 77M

İnce gövde yapısı, şık ve seksi çizgileriyle tanımlanan ve öne çıkan tasarım, sadece görsel amaçlı değil, etkileyici yakıt ekonomisi sebebiyle de böylesine ince bir gövde tasarımına sahip. Yüksek süratlerde seyir yapabilen Silverfast süperyat, rahatlıkla yüksek süratlerde okyanus aşırı seyir yapabilir kapasitede. Avustralya’dan Avrupa’ya, yakıt ikmali yapmadan 21 günde ulaşabilecek. 18 knot süratte 4 bin 500, 14 knot süratte ise 6 bin deniz mili mesafe katedebilme kapasitesi var. 29 knot sürate ise rahatlıkla çıkabiliyor. 

Silver Fast 77M

Çift MTU 16V 4000 makinelere sahip olan süperyat, misafirlerine benzersiz yaşam alanları sunuyor. Aluminyum gövdesinin üzerine kurulu lüks yaşam alanlarında 16 misafir konaklayabiliyor. Personelin konaklayabileceği kabinler ise kaptan için ayrı bir suit olmak üzere 6 tane ikiz yataklı ve 5 tane tek yataklı.
Süperyatta göze çarpan özelliklerden bazılarında 8 kişilik jakuzili yüzme havuzu, özel tasarım saunası ve su sporları aletlerinin yer alabileceği özel kısmı.

 
http://silveryachts.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.