Satılık Tekneler

Süperyat Silver Fast’in fiyatı 79,5 Milyon €
11.08.2015 Süperyat Silver Fast’in fiyatı 79,5 Milyon €
252 feet boyundaki yeni süperyat Silver Fast, Burgess Yachts tarafından satılığa çıkarıldı. Geleneksel pervaneli itiş sistemine sahip, dünyanın en büyük ve en süratli aluminyum motoryatı olma özelliği ile satılan Silver Fast, 27 knot maksimum sürat yapabiliyor.

Silver-Fast

Espen Oeino tasarımı olan dev süperyat, tamamen aluminyumdan üretilen Silver serisinin 4. gövdesi. Silver Fast süperyat, ilk seyrini 3200 deniz mili mesafe ile Batı Avustralya’dan Sri Lanka’ya gerçekleştirdi. Seyir geçtiğimiz hafta tamamlandı. Ortalama 17 knot sürat ile gerçekleşen ilk seyirde, süperyat saatte 105 galon yakıt tüketti. Süperyatın ortalama olarak hesaplanan mesafe kapasitesi, 4500 deniz mili olarak belirtiliyor. 18 knot olan seyir sürati 20-22 knot seviyelerine çıkabiliyor.

Silver-Fast-1 Silver-Fast-2
Silver-Fast-3 Silver-Fast-4
Silver-Fast-5 Silver-Fast-6

Quantum Zero-Speed adlı sıfır-sürat dengeleyicileri, sığ sularda demirleyebilme imkanı yaratan kısa su kesimi ve Vain Interiors’dan Andreas Holnburger imzalı iç dekorasyonu, süperyat Silver Fast’in öne çıkan özellikleri. 

Silver-Fast-7 Silver-Fast-8
Silver-Fast-9 Silver-Fast-10

Silver Fast’te tiyatro salonu, klima sistemi ile havalandırılan camekan kış bahçesi, 20 kişilik yemek bölümü, baş taraftaki güneş güvertesinde sıcak küvet ve jakuzzi ile 70 bin watt’lık ses sitemi bulunuyor. Spor salonu ve spa bölümleri de unutulmamış olan süperyatta ayrıca beach club da dikkat çeken özelliklerden.

Şuanda resmi olarak satılık olan Silver Fast için, 79,5 milyon € isteniyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder