Satılık Tekneler

Süperyat Serene
20.02.2017 Süperyat Serene

133,9 metre uzunluğundaki özel yapım süperyat Serene, 2011 yılında İtalyan Fincantieri tersanesinden denizlere açıldı.

Süperyat Serene

İç tasarımı, Reymond Langton Design, dış tasarımı ise ünlü Espen Oeino tarafından gerçekleştirildi. Yat, sahibine teslim edildiğinde dünyanın en büyük 10 süperyatı arasında yer alıyordu.

Süperyat Serene.

Rus votka üreticisi Yuri Scheffler’e ait olan Serene'nin iç tasarımı, 15 kabinde 24 konuk ağırlayacak şekilde düzenlenmiş. Konaklama seçenekleri arasında, 1 ana süit, 1 VIP kamarası, 10 çift kamara ve 1 ikiz kamaradan oluşuyor. Serene'de ayrıca, tamamen optimize edilmiş lüks yat deneyimini konuklarına yaşatabilmek için, 52 kişilik bir mürettebat ordusu görev yapıyor. Şık ve konforlu bir atmosfer yaratmak için mükemmel mobilyalar ve görkemli oturma olanakları oluşturulmuş.

Süperyat Serene..

2015 yılında güney Fransa’da bulunduğu sırada, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman tarafından yaklaşık 500 milyon Euro'ya satın alındığı, 2016 yılının Ekim ayında açıklanmıştı.

Süperyat Serene,, Süperyat Serene,
Süperyat Serene,,, Süperyat Serene,,,,

18,4 metre genişliğe sahip Serene’nin garajındaki pek çok deniz oyuncağına ek olarak, bir helikopter hangarı, iki helikopter pisti, bir kapalı deniz suyu havuzu, sıcak - soğuk jakuzi ve güneşlenme güvertesinde bir dalga havuzu bulunuyor. Ayrıca, yatta bir denizaltı garajı ile bir de sinema salonu konuklarına sunuluyor.

Süperyat Serene., Süperyat Serene,.

Serene'nin aktiviteleri arasında bir spor salonu, güvertesindeki sağlık havuzu, tüm güvertelere kolaylıkla erişimi sağlayacak asansör, wifi bağlantısı, dalga dengeleyiciler, engelliler için tekerlekli sandalye erişimi ve tüm kapalı alanlarda klima bulunmaktadır.

Süperyat Serene,., Süperyat Serene
Süperyat Serene Süperyat Serene

Serene, çelik gövdeli ve alüminyum üst yapıya sahip olarak inşa edilmiştir. Özel isteklere göre inşa edilen olan deplasman sınıfı süperyat, daha yumuşak ve daha keyifli bir seyir deneyimi sağlayabilmek için yalpalama hareketini azaltmaya yardımcı olacak, ultra modern bir dengeleme sistemi ile donatılmıştır. 

Süperyat Serene

 Ayrıca görkemli yattaki konforu, özellikle demirdeyken arttırmak için ve kaba denizlerde konukların rahatı için “demir dengeleyiciler” bulunmaktadır. Yatın konforlu seyir hızı 15 knot, maksimum hızı ise 25 knot.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder