Satılık Tekneler

Süperyat Romea 81M
06.09.2015 Süperyat Romea 81M
Abeking & Rasmussen’in charter operasyonlarını yürüten Imperial Yachts şirketi, yeni teslim edilen süperyatları Romea’nın ilk fotoğraflarını yayınladı. Doğal ve güncel malzemeler ile dekore edilen iç kısmı, son derece zevkli ve etkileyici bir şekilde tasarlanmış. Haftalık charter bedeli 875 bin Euro’dan başlıyor.

Romea-superyacht-81M

Geçtiğimiz Şubat ayında suya indirilen 81,8 metre boyundaki dev süperyat Romea, Terence Disdale tarafından tasarlandı. Kız kardeşi süperyat Kibo ile benzer iç düzene sahip olan Romea, yine Kibo gibi İngiliz tasarım stüdyosu Terence Disdale tarafından ortaya çıkarıldı. 

Tam genişlikteki tekne sahibi suiti ve 6 adet misafir kamarasında 12 misafir konaklayabiliyor. Misafirlerin süperyattaki sosyal alanları içinde, iki adet sinema salonu ve spa bölümü de var. Sinema salonlarından biri ana salona dahil diğeri ise dışarıda, köprü güvertesinin kıç kısmında konumlanıyor. 

Romea-superyacht-81M

Profesyonel gemi personeli ve bir çok farklı oyuncak seçeneğiyle süperyat Romea misafirlere su sporlarının keyfini maksimum seviyelerde sunuyor. Kıç taraftaki beach club ve sauna da bu eğlencelerin farklı birer boyutları.

Charter için hazır halde olan süperyat Romea, Imperial Yachts tarafından haftalık 875 bin Euro’dan başlayan fiyatla piyasada.

Romea-superyacht-81M  Romea-superyacht-81M 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.