Satılık Tekneler

Süperyat Revolution
31.01.2017 Süperyat Revolution Hollandalı Jongert ve Vripack tersaneleri, yine aynı ülkeden başarılı bir tasarım stüdyosunun tasarladığı 47 metre uzunluğundaki heyecan verici motoryat projesinin üretimi üzerinde, birlikte çalışmaya başladıklarını duyurdular.

Revolution

Revolution olarak adlandırılan bu çarpıcı motoryatın gerçeğe dönüşmesi için, inşaatın ilk aşamalarına birkaç ay içinde Jongert Tersanesi'nde başlanılacak.

Üretiminin başlanmasına takiben sadece 24 ayda tamamlanacak olağanüstü süperyat projesinin, Swell Yachting tarafından brokerlığı yapılacak. Yat, Vripack tersanesinin mevcut “Flow” konsept gövdesi üzerine oluşturuldu. Tabii ki, yat sahibinin isteklerine göre uyarlanacak. Bunun da anlamı, tam bir konfor ve lüks içinde uzun menzilli seyir imkânı sunacak. 

Revolution.

Revolution'ın bazı önemli özellikleri arasında, 7 kamaralı yerleşim planı, 6 metrelik yüzme havuzu ve 8 metre uzunluğundaki limuzin tender hizmet teknesini barındıracak. Revolution'da yat sahibinin kamarası, köprü güvertesinde konumlandırılmış. Bir sportif bar ile spor salonu ise, üstteki güneşlenme güvertesinde yer alacak.

Revolution..

İç mekânları, yat sahibinin ailesinin aktif yaşam tarzına uyacak şekilde tasarlandı. Kaslı dış görünümü ve kusursuz iç mekânlardan oluşan şık yat, dünyanın her yerine rahatlıkla seyir yapabilecek. Peki, siz Revolution süperyatını ilk hangi limanlarda görmeyi arzu edersiniz?

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder