Satılık Tekneler

Süperyat Project Destiny
21.10.2016 Süperyat Project Destiny

Yapımı yeni tamamlanan 42,2 metrelik süperyat Project Destiny, Ocean Independence’dan Yannis Mitsopoulos tarafından satış listesinde.

Project Destiny

Türk tersane Miss Tor Yachts tarafından Bureau Veritas sınıfına üretilen yat, 2017’de teslim edilecek. Proje şu anda, 7 misafir kamarasında 14 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede tasarlanıyor. Tersane, yeni sahibinin isteği doğrultusunda iç düzenin yeniden tasarlanabileceğini belirtiyor. Alt güvertede konumlanan kamaraların hepsinde, son teknoloji eğlence sistemleri mevcut olacak. Master kamarası da gövdenin tüm genişliğinden faydalanacak biçimde tasarlanmış. Mürettebat kamaraları ise toplam 6 kişilik kapasitede.

Konforlu bir oturma grubuna sahip olan ana güvertede, 65 inçlik Samsung televizyon bulunacak. Salonda profesyonel ses sistemi de düşünülmüş. Salonun baş tarafında ise 14 kişilik yemek masası var. 

Dümen evi güvertesinde, yine bir yemek bölümü ve ayrıca spa havuzu yer alıyor. Yatın güneşlenme alanı da, yine bu güvertede bulunacak şekilde yerleştirilmiş. 

Çift 1950’şer beygirlik Caterpillar dizel makinelerle güçlendirilmiş olan yatın 1800 deniz mili menzili olacak. Bu menzil, 16 knot olarak belirtilen seyir süratinde gerçekleşiyor. 

Project Destiny olarak adlandırılan proje için, istenilen liste fiyatı 14 milyon 500 bin Euro. 

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder