Satılık Tekneler

Süperyat Paradiso Denize İndirildi
08.12.2015 Süperyat Paradiso Denize İndirildi
Brezilyalı yat tersanesi MCP Yachts, 106 Limited Editions serisinin ikinci gövdesini aradan iki yıl geçmeden denize indirdi. Paradiso adı verilen 089 numaralı yeni gövdenin, 2014 yılında denize indirilen 088 gövde numaralı Mars ile aynı başarıyı yakalaması bekleniliyor. 106 Limited Editions serisinin ilk süperyatında olduğu gibi, Paradiso’nun iç ve dış alanları MCP Yachts’ın kendi bünyesindeki tasarım ofisinde gerçekleştirilmiş.

Paradiso -1

Paradiso’nun uzunluğu 32,31 metre, genişliği ise 7,22 metre. Tamamen alüminyumdan üretilen süperyatta 11 konuk ağırlanabilecek. Ayrıca yatta 6 mürettebat için konaklama yerleri düşünülmüş. 4 adet lüks kamara, alt kamaraya konumlandırılmış durumda olmasına rağmen, zengin yat sahibinin süiti ise ana güvertede bulunuyor. 

Paradiso -2

MCP 106LE Paradiso'nun iç mekan düzenlemesi, ilk gövdenin yapısı ile benzer durumda. Aynı şekilde master süit ana güvertede biraz daha önde iken, alt güvertedeki dört adet konuk kamarası aynı yapısını koruyor. Ancak, Paradiso yatını ilk gövdeden belirgin şekilde ayıran ise, metalik bakır rengindeki gövdesi ve göz alıcı beyaz renkli üst yapısı. Süperyat Mars’ın gövde rengi ise gümüş metalikti. Belki de her iki gövdede de metalik renk kullanılması ikiz yat tanımını haksız kılmıyor.

Paradiso -3

Süperyatın iç dekorasyonu ise, yat sahibinin arzusu yönünde tamamıyla yeniden şekillendirilmiş. Salonunda dışa açılan bir de balkon bulunuyor, bu balkona kayar cam kapılardan ulaşılıyor. Süperyatın üst güvertesindeki dış alanlarında, bir barın yanında bir de jakuzi yer alıyor. 

Paradiso -4
Paradiso -5
Paradiso -6

İki adet CAT C32 Acert 1.825 HP motor ile donatılan yatın maksimum hızı 24 knot, seyir hızı 20 knot, menzili ise 3.000 deniz mili. MCP Yachts, kullanılan Caterpillar motorların çok verimli olduğunu ve 11 knot hızda saatte 83 litre yakıt kullandığını ifade etti.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.