Satılık Tekneler

Süperyat Ouranos
07.03.2017 Süperyat Ouranos Lüks süperyat Ouranos, Amiral Tecnomar Group'un kalite ve işçilik standartlarının seviyesini yükseltti.
Ouranos500GT daha küçük olan muhteşem hacminin sağladığı olanaklar doğrultusunda, tüm alanlarının iyi tasarlanması ve hoş görünümü ile ünlü bir motoryat. Tam uzunluğu 49,9 metre olan yatın dış görünümü, Unielle Yacht Design tarafından şekillendirilmiş ve 2016 yılında Admiral Yachts tarafından üretilmiştir.

Süperyat Ouranos

İtalyan tasarımcı Gianmarco Campanino’dan alınan destekle tasarlanan çağdaş iç mekânı, küçük olmasına rağmen büyükmüş hissi veriyor. Büyük bir master süit ve 3 VIP kamarasında, toplam 6 konuğunu son derece rahat bir ortamda ağırlıyor. Ayrıca, rahat bir lüks yat deneyimi elde etmek için 12 ekip yatta taşınabilir. Zarif ve rahat bir atmosfer yaratmak için, her zaman geçerli olan tasarımı, güzel mobilyaları ve görkemli oturma özelliği ile dikkat çekiyor.

Süperyat Ouranos.

Bir iPad sistem ile donatılan yattaki eğlence sistem,i uydu kanalı ile internete bağlanarak geniş bir müzik ve film arşivinden pek çok alternatifi salonlarında, kamaralarında ve güneşlenme terasında konuklarına sunuyor. Ouranos'un etkileyici dinlenme ve eğlence özellikleri süperyatı ailesi ve arkadaşlarıyla zaman geçirmek ve eğlenmek isteyenler için ideal bir yat yapmaktadır.

Süperyat Ouranos..

50 metre (163’9”) uzunluğundaki Ouranos, RINA tarafından yapılan testler sonucunda kendi kategorisindeki 'en sessiz süperyat' unvanını taşıyor.

Süperyat Ouranos... Süperyat Ouranos,
Süperyat Ouranos,, Süperyat Ouranos,,,

Ouranos, çelik gövde ve alüminyum üst yapıya sahiptir. Sipariş üzerine özel olarak üretilen tam deplasman sınıfı yatta bulunan sıfır hız (çapa) stabilazatörü, hem demirdeyken hem de zorlu denizlerde konforun en üst seviyede elde edilmesini sağlıyor. Ouranos, maksimum 17,5 knot hıza çıkabiliyor. 80.000 ton yakıt tankı olan yatın seyir hızı ise 16 knot.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.