Satılık Tekneler

Süperyat Olympia, 45 yıl Sonra Yenilenecek
22.01.2014 Süperyat Olympia, 45 yıl Sonra Yenilenecek

Süperyat Olympia, 45 yıl Sonra Yenilenecek

1969 yılında suya indirilen 25.8 metrelik motoryat Olympia, yapıldığı tarihten sonra ilk kez yenilenmek üzere, ilk suya indirildiği Feadship tersanesine getirildi. Kız kardeşi Sultana ile birlikte, İtalyan sahiplerine teslim edilmek üzere suya indirilmesinden tam 45 yıl geçmiş. Sultana, yine Feadship'e 2011-2012 yılları arasında yenilenmek üzere getirilmişti. Feadship proje müdürü Harry Hankel, 'Feadship yapımı bir motoryatın restore edilmek için doğduğu yere getirilmesi kadar güzel birşey olamaz. Buna ek olarak, geçen yıllarda Sultana'yı yenileyen ekibimiz, artık hiç de yabancı olmadıkları bu konuda, Olympia'yı yenilemek için çalışacak.' yorumunu yaptı.

Süperyat Olympia, 45 yıl Sonra Yenilenecek

Bu yenileme projesi için, Olympia'nın içi şimdiden sökülmüş halde. Tersane, yatın durumunu aradan geçen 45 yıla rağmen iyi bulduğu için mutlu. Çalışanlar ise Olympia'nın Feadship'te yenilenmesinin ardından, ilk halinden daha da iyi olacağını söylüyor. Yenileme çalışmaları, Olympia'nın klasik cazibesini koruyarak, en yeni teknolojileri ve lüks konforu motoryata uygulayacak.

Süperyat Olympia, 45 yıl Sonra Yenilenecek

2015 bahar aylarında tamamlanması planlanan yenileme projesinin ardından yatın ismi Monara olarak değiştirilecek ve klasik süperyatın restorasyonu tam anlamıyla tamamlanmış olacak.


www.feadship.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.