Satılık Tekneler

Süperyat Nassima
16.03.2015 Süperyat Nassima
2012 yılında prestijli Hollandalı Acico Yachts tersanesinde üretilen Süperyat Nassima 49.18 metre uzunluğundadır. Süperyat Nassima’nın alüminyum gövde ve üst yapıya sahip benzersiz özelliklerini gemi inşa mühendisliği, dış tasarımını Olivier van Meer, iç tasarımını Maja von Dewitz çizerken; Avusturya’nın en büyük iç dekorasyon firması LIST, üretimini gerçekleştirmiştir. 

Süperyat Nassima

Süperyat Nassima'da 6 lüks kamarada ağırlanacak 12 konuğun tüm konforu ve lüksü sonuna kadar düşünülmüş. Benzersiz lüks ana kamara köprü güvertesinde arkada yer alıyor. Yatın tüm genişliğini kullanan bir VIP kamara, iki çift kişilik yataklı, iki de çift yataklı kamaraların hepsi süit özelliğinde döşenmiş. 

Süperyat Nassima-1

Süperyat Nassima’da ayrıca her ihtiyaç veya talebi karşılamak için, yiyecek ve içecek hazırlamak, tekneyi idare etmek üzere on mürettebat için de konaklama olanağı bulunuyor.

Süperyat Nassima-2

Süperyat Nassima’nın iç dekorasyonu sıcak ve modern; krem rengi halılar, koyu ahşap yer döşemeleri, dolaplar, masalar, tavan panelleri ve hepsinde seçkin altın renginin dokunuşu.. Süperyat Nassima’nın dış dekorasyonu da mükemmel. Dış alanlar harika bir dinlenme ve eğlence imkanı sunuyor. Pek çok güneşlenme ve açık alanda yemek alanının yanı sıra, üst güvertede bir güneşlenme alanı ve bar yer alıyor.

Süperyat Nassima-3 Süperyat Nassima-4

İki adet CAT 3512C-HD motor ile donatılan Süperyat Nassima’nın maksimum hızı 18 knot, seyir hızı ise 14 knot. 10 knot hızda menzil olarak 5.000 deniz mili ulaşabilecek yakıt tankına sahip.

Süperyat Nassima'da, elit sporcuların kendilerini en üst düzeydeki yarışlara hazırlayabilecekleri özelliklere ve aletlere sahip, tam donanımlı bir fitness salonu hazır bulunuyor. Aslında, Nassima'da bulunan özellikler genellikle kendisinden daha büyük yatlarda bulunmakta. Neredeyse bir otomobil konulabilecek büyüklükteki garajında servis botları, jetskiler rahatlıkla saklanabiliyor. Ayrıca, derin su okyanus balıkçılığı için hazırlanmış özel bir yer yine garajda yer alıyor.

Süperyat Nassima-5

Süperyat Nassima’da bol su oyuncakları konukların yararlanması için hazır bekliyor. Seabob’lar, su kayakları, iki servis botu, dalış malzemeleri ve benzeri pek çok malzeme Nassima’da misafirlere, yaşamı dolu dolu, zevk alarak yaşamaları için her fırsatı veriyor. 

Süperyat Nassima-6

Süperyat Nassima, sahibinin rüyalarındaki gibi klasik lüks bir seyahat süperyatı. Bu yat dünyanın her yerine lüks ve ihtişamla seyahat edebilmek için hazır. Hollanda yapımı Süperyat Nassima, önemli bir fiyat düşüşü ile yeniden satış listelerinde yer aldı. Verilen paranın karşılığının alınacağı, hem de en üst düzeyde kalite ile alınabilecek olan Süperyat Nassima şu an pazarda alıcı bekliyor. Süperyat Nassima, halen İtalya’da Marina di Loano’da bağlı bulunuyor. Süperyat Nassima’nın listelerde yer alan satış fiyatı ise 19.900.000 €.
 
http://acico-yachts.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder