Satılık Tekneler

Süperyat My Toy
19.02.2017 Süperyat My Toy Hız ve lüksün birleşimini arayanlar için ideal bir yat olan My Toy; akıcı ve aerodinamik dış hatları, 41 knot maksimum hızı ve performansı ile akıllara durgunluk veriyor.

Süperyat My Toy

Büyük açık kıç güvertesi, konuklarının açık havada yemek yiyebilecekleri veya geniş güneşlenme yatakları ile denizde eğlencenin keyfini çıkarabilecekleri harika bir alan. 42,67 metre uzunluğundaki yatın iç mekânları, ince modern bir dekorasyona tarzına sahip.

Süperyat My Toy.

My Toy, 2013 yılında geçirdiği yenileme çalışmaları sonrasında; bir çift kişilik yatak ve saunası bulunan master kamarası, iki adet queen yataklı VIP kamarası ve ikiz yataklı bir konuk kamarası ile konuklarını ağırlamaya hazır bekliyor. My Toy'da toplam 10 konuğa kadar ağırlama olanağı bulunuyor. Ayrıca, konuklara en mükemmel hizmeti verecek 7 mürettebatın konaklamaları için de kamaralara yer verilmiş.

Süperyat My Toy..

2009 yılında AB Yachts tarafından üretilen 139,99 feet (42,67 metre) uzunluğundaki kevlar gövdeli ve cam takviyeli plastik (CTP) malzemeden üretilen performans motoryatının ilk ismi Maria Pia idi. My Toy'un lüks iç dekorasyonunda Guido de Groot Design imzası yer alıyor.

Süperyat My Toy...

Yatın dış dekorasyonu ve gemi inşa mühendisliği ise, AB Yachts’ın kendi bünyesindeki tasarım ve mühendislik ofisinde gerçekleştirilmiş.

Süperyat My Toy....

My Toy'da zarif ve rahat bir atmosfer oluşturmak için, her zaman geçerli olan tasarım tarzında güzel mobilyalar ve görkemli oturma gruplarına yer verilmiş.

Süperyat My Toy....

Centilmenlerin tatil oyuncağı My Toy, konukların etkileyici ve hoş vakit geçirebileceği, arkadaşlarıyla sosyalleşebileceği, keyif almak için ideal bir charter yat. Yatın tüm alanlarında klima ve wifi bağlantısı sağlanmış. 

Süperyat My Toy,  Süperyat My Toy,,

289 gros ton ağırlığındaki yatın en geniş yeri 8, su kesimi ise 1,3 metre. My Toy'un bir haftalık kiralama bedeli 89.000 dolar.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder