Satılık Tekneler

Süperyat Moonen Monito
02.02.2017 Süperyat Moonen Monito Moonen tersanesi, Karayipler esintisine sahip yeni Moonen Monito tasarımıyla 500 grostonun altında süperyat yaşamı sunuyor. Monito, özel misafirleri ağırlamak ve denizde benzersiz aile gezileri yapmak için ideal bir tasarım. 

Moonen Monito

Mükemmel yat yaşamının tüm çekici unsurlarını bir arada sunan yeni Moonen Monito tasarımı, tüm bu lüks ve konfor unsurlarını 500 groston hacmin altında sunabilmek için geliştirildi. Süratli deplasman yat olan Moonen Monito, Moonen’in ‘Geliştirilmiş Boy Prensibi’ teknolojisiyle tasarlanan yuvarlak hatlı gövdesi sayesinde hayli verimli.

Moonen Monito.

Bunun sonucunda verimli yakıt tüketimi rakamları ve ekonomik süratlerde uzun menzilli seyirler karşımıza çıkıyor. Tam donanımlı bir yat olarak tasarlanan Moonen Monito, düşük ses ve titreşim seviyeleri sayesinde yüksek düzeyde konforu garanti ediyor. 

Moonen Monito..

Moonen tersanesi, yeni tasarımı Monito’nun daha önceki projelerde de olduğu gibi, en üst düzey Hollanda kalitesi ve standartlarıyla üretileceğinin altını çiziyor. Kesin bir tarih belirtilmemekle birlikte, yatın yapımının 2 yıl kadar sürebileceği tahmin ediliyor. 

Moonen Monito,

Teknik detayları:

Boyu: 49,50 metre
Su hattı boyu: 49 metre
Maksimum genişliği: 9 metre
Maksimum su kesimi: 2,45 metre
Dolu ağırlığı: 460 ton
Maksimum sürati: 18,5 knot
Seyir sürati: 16 knot
Menzil: 3900 deniz mili (11 knot süratle)

www.moonen.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder