Satılık Tekneler

Süperyat Mon Plaisir
25.12.2014 Süperyat Mon Plaisir
Heesen Yachts tarafından üretilen süperyat Mon Plaisir, lüks yatçılığın ‘en’ lerini sunan, özel bir tasarım.

Süperyat Mon Plaisir

En yüksek konfor ve benzersiz stile sahip olan Mon Plaisir, 46.7 metre boyunda. Çelik gövdesi ve gelişmiş stabilizasyon teknolojileri sayesinde seyir halinde veya demirdeyken maksimum dengeyi garanti ediyor.

Süperyat Mon Plaisir Süperyat Mon Plaisir

Süperyatın tasarımını Omega Architects yaptı. Projenin benzersiz üretiminde de Heesen Yachts etik ve uzmanlığı yer aldı. 2008’de suya indirilmesine rağmen Mon Plaisir, charter için sahibi tarafından daha yeni piyasaya çıktı. Mon Plaisir’in göze çarpan özelliklerinden başlıcaları; geniş sky lounge, jakuzzi ve katlanır güneşlenme paneli bulunan üst güvertesi. İç kısımlarda da geniş salon bölümü, 12 kişilik resmi yemek odası, televizyonlu oturma grubu benzersiz atmosfer içine kurulu. 

Süperyat Mon Plaisir 

Süperyatın geniş dış yaşam alanlarıyla hacimli iç mekanı arasındaki denge, şık çizgilerle birlikte akılcı mühendisliğin bir sonucu. 

Süperyat Mon Plaisir

Imperia, İtalya’da bulunan süperyat, SuperYachtsMonaco tarafından satılık durumda. İstenilen fiyat ise 21 milyon 500 bin Euro.

 
Kaynak: http://www.superyachts.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.