Satılık Tekneler

Süperyat Madame Kate 60M
25.03.2015 Süperyat Madame Kate 60M
Hollandalı üretici Amels’in yeni göz bebeği, 60 metrelik süperyat Madame Kate suya indi. İlk fotoğrafının firma tarafından yayınlanmasıyla, süperyat dünyasında yankı uyandıran Madame Kate, Amels’in 199 serisi motoryatlarının en yenisi.

Süperyat Madame Kate 60M

60 metre boy uzunluğu, alışılmışın dışında tasarımı ve küt burun yapısı ile süperyat Madame Kate’i diğerlerinden farklı kılıyor. Tim Heywood tarafından tasarlanan süperyat Madame Kate, sahibine teslimatından önce deniz testlerini tamamlayacak.

Amels 199 serisinin özelliği olan makine dairesi ve personel-operasyonel işler bölümünün gövdenin merkezinde konumlanması, süperyat Madame Kate’de de aynen uygulanmış. Gövdenin kıç kısımlarındaki yaşam alanları ise tamamen misafirlere özel olarak düşünülmüş. 

Süperyat Madame Kate 60M-1

Süperyat Madame Kate’in iç tasarımını Laura Sessa tamamladı. Tamamen orijinal fikirlerle üst düzey şıklığı oluşturduğunu belirten Sessa ve tersanenin kendi tasarım ekipleri, iç düzenin tekne sahiplerinin isteklerine göre de şekillendiğinin altını çizdi. 
amels-holland.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder