Satılık Tekneler

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici
22.12.2014 Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici
Alman Lloyd Werft tarafından Bremerhaven’daki tersanelerinde üretilen ve 2010 yılında sahibine teslim edilen 96 metre uzunluğundaki “Luna” motoryatı, geceleri çok daha büyüleyici bir görünüme bürünüyor.

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici

Dünya'nın sayılı büyük süperyatlarından biri olan, özellikle büyüleyici dış görünümü ile adından çokça söz ettiren Luna'nın dış tasarımını Newcruise Design, iç dekorasyonunu ise Donald Starkey yapmıştı.

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici
 
Gece görüntüsü ile gözlerinizi üzerinden alamayacağınız Luna, sahip olduğu 9 kamarasında 18 konuğu ağırlayabiliyor. Dikkat çekici bir başka özelliği is,e sadece 18 konuk için yaklaşık 50 mürettebat yatta ağırlanacak olan konukların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere her zaman hazır bulunuyorlar.

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici

Süperyatta ağırlanacak olan çok özel misafirler için dekore edilen süitlerde doğal ahşap ve doğal taşlar kullanıldı.
Süperyatın belki de en önemli özelliği arka güvertede konuklar için hazırlanmış güzellikler bütünü. Bu büyüklükte bir yatta görmeye alışık olmadığımız güneşlenme alanları, büyük yüzme havuzu, jakuzi ile geniş yüzme platformu, su sporları için her türlü imkan mükemmel bir uyum için yer alıyor. Dekorasyonunun güzelliklerini bütünleyen ve tamamlayan, veya güzelliklerin en güzel şekilde yansıtılmasını sağlayan ise süperyatın benzersiz aydınlatması. 

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici

Hangarlarında konuklarının adrenalin seviyesini yükseltecek pek çok deniz sporu aracı arasında üç jet ski, altı set dalış ekipmanları, iki seabob ve konuklara hizmet vermek üzere altı tender bulunuyor. Bu hangarlara gerek arka bölümden gerekse iki ilave yan kapıdan ulaşmak mümkün. 

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici
Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici

Süper lüks yatta bulunan “sıfır hız stabilizatörleri” , özellikle dalgalı denizlerde demirdeyken yattaki konukların konforunu arttırmak hedeflenmiştir. Konukların konforunu en üst düzeyde sağlamak için bir helikopter pisti, spor salonunun yanı sıra bir de dans pisti yer alıyor.

Süperyat Luna - Geceleri Daha Büyüleyici

6 adet MTU dizel – elektrik motor ile donatılan seyir hızı 16 knot, maksimum hızı 22,5 deniz mili olan yat 9.500 deniz mili menzile sahip.
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.