Satılık Tekneler

Süperyat Logica 147 feet
28.01.2015 Süperyat Logica 147 feet
147 feet, yani 44.8 metre boyundaki süperyat Logica, Logica Yachts’ın ürettiği ikinci yat olma özelliğini taşıyor. 

Süperyat Logica 147 feet

İlk olarak Benetti Sail Division ile anlaşma sağlanan proje, daha sonrasında Logica Yachts’a kaydırıldı. İtalyan tersane Viareggio tarafından geçtiğimiz yıl suya indirilen süperyat, donanma gemisi havasını taşıyan koyu gövdesi ile dikkat çekiyor.

İngiliz tasarımcı Martin Kemp Design şirketi tarafından tasarlanan benzersiz iç dekorasyonunun yanı sıra, süperyat Logica; Logica markasını Benetti’den satın alan Kanadalı sahibi tarafından yapılmış oldu. 

Süperyat Logica 147 feet

Devasa iç hacimleriyle ön plana çıkan süperyatta çağdaş tasarımlar öne çıkıyor. Gri, kahverengi, altın ve krem tonlarının kullanıldığı iç dekorasyonunu, paslanmaz çelik detaylar kuvvetlendiriyor. Cam, ayna, meşe ahlaşı gibi dekorasyon unsurları, süperyatın ana güvertesinin salon kısmında ön planda. 

Süperyat Logica 147 feet

Süperyatın yemek salonu, ana güvertede konumlanıyor. Geniş pencerelerle çevrili bu bölüm, doğal ışıktan sonuna kadar faydalanıyor ve harika bir şekilde doğa atmosferini konuklarına yaşatıyor. Süperyatta 12 misafir konaklama kapasitesi mevcut. Biri VIP, dört adet misafir ve tekne sahibi kabiniyle toplamda 6 kamara bulunuyor. Tam genişlikteki master suit, süperyatın baş kısmında konumlanıyor. Mermer banyo, özel ofis odası ve geniş camlara sahip bu ana kabin, ana güvertenin ön bölümünde. Teknenin diğer misafir kabinlerinin bulunduğu alt güvertenin kıç tarafında ise VIP kamara yer alıyor. Kıç taraftaki bu VIP kabinin diğer misafir kabinlerine göre dezavantajı, makine dairesine yakın olması ve dolayısıyla nispeten daha fazla gürültü alması oluyor. 

Süperyat Logica 147 feet

Süperyat Logica’nın dikkate değer özelliklerinden biri de 5.5 metrelik yüzme havuzu. Havuz, süperyatın baş kısmında konumlanmış durumda. 

İki adet MAN D2862 463 dizel makinesiyle Logica, 17 knot sürat yapabiliyor. Seyir sürati ise 15 knot. 71bin litre yakıt tankı kapasitesi sayesinde, 10.5 knot olarak verilen ekonomik süratte 6500 deniz mili mesafeyi katedebiliyor. 
 

http://logicayachts.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.