Satılık Tekneler

Süperyat "Le Pharaon" Marmaris’te
12.06.2015 Süperyat "Le Pharaon" Marmaris’te

60 metre uzunluğundaki lüks süperyat "Le Pharaon" Marmaris körfezine demirledi. Marmaris’teki marinalara sığmadığı için Marmaris Körfezi'ne demirleyen 60 metre uzunluğundaki yat, kıyıdaki ve teknelerdeki turistlerin ilgisini çekti. Tur tekneleri, misafirlerinin daha yakından görebilmeleri amacıyla lüks yatın yakınlarından geçti. 

Süperyat-'Le Pharaon'

İsmi "Firavun" anlamına gelen 60 metre uzunluğundaki motoryat "Le Pharaon"un yaklaşık 200 milyon dolar (550 milyon Türk Lirası) değerinde olduğu ve yılın belli zamanlarında kiraya verildiği öğrenildi.

Süperyat-'Le Pharaon' -2

Suudi Arabistanlı bir petrol ve finans şirketine ait olduğu belirtilen, Hollanda’nın Kaag kentindeki The Feadship Royal Van Lent Shipyard Tersanesi'nde 1989 yılında imal edilen Panama bayraklı yatın, 2003'te yenilendiği ve değerinin yaklaşık 550 milyon lira olduğu öğrenildi. Yılın belli dönemlerinde kiraya verilen "Le Pharaon" süperyatında 11 personelin görev yaptığı ve 12 misafirin ağırlanabildiği belirtildi. 

Süperyat-'Le Pharaon' -3  ''Le Pharaon'' 1989 yılında imal edildiğinde, iç tasarımı yat sahibinin arzusu ve iç dekoratör Pierre Tanter’in çizgileri ile geleneksel yaklaşıma göre şekillendirildi. "Le Pharaon" 2003 yılında yapılan refit çalışmalarında 5 metre uzatıldı. Refit çalışmalarında gözetim hizmetlerini Kusch Yachts üstlendi. 

"Le Pharaon" süperyatında, yüzme havuzu, jakuziler, yemek ve toplantı salonu, çalışma odası ile su sporları araçları bulunduğu öğrenildi. Yatın Marmaris’ten ne zaman ayrılacağı ve misafirlerinin kimler olduğu hakkında ise bilgi edinilemedi.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder