Satılık Tekneler

Süperyat Kiss Sahibine Teslim Edildi
14.07.2015 Süperyat Kiss Sahibine Teslim Edildi
Tasarımı ödüllü tasarım ofisi Dubois tarafından,  Feadship tersanesinde de üretimi yapılan Kiss süperyatı sahibine teslim edildi. 

Süperyat-Kiss

46,4 metre uzunluğundaki Kiss süperyatı, geçtiğimiz Şubat ayında Feadship tersanesinde denize indirilmişti. Kiss süperyatı, kardeşi olarak tanımlanan Lady May (daha önceki Como) süperyatına benzer yenilikçi tasarımı sayesinde, süperyat endüstrisinde büyük ilgi yaratmıştı.

Süperyat-Kiss-1

Kiss süperyatı teslim alan şirket, yatın satılık olduğunu duyurdu. Kiss süperyatı, Dubois Yachts Design firmasının Hollandalı Feadship tersanesi ile birlikte geliştirdikleri ikinci proje.

En iç ve dış alanlarının görüntüleri, ihtişamlı kumaşları ile kontrast oluşturan çağdaş yüzeyleriyle, Kiss süperyatında inanılmaz bir ferahlık ortaya konulmuş. Dört konuk kamarası, bir büyük VIP kamarası ve harika bir şekilde döşenmiş master kamarası ile süperyatta 12 kişi ağırlanabiliyor.

Süperyat-Kiss-2

Kız kardeşi Lady May süperyatının açılı köprü pencereleri ve açık flybridge alanının sade tasarımınının aksine, Kiss süperyatı ana salonun üstünde yat sahibi kamarası ile daha güçlü bir imaj temsil etmekte. Ayrıca siyah parlak gövde rengi ile kırmızı çizgileri, sportif ve güçlü bir süperyat hissi veriyor.

Süperyat-Kiss-3

Diğer dış alan özellikleri arasında sayabileceklerimiz; ana güvertenin arka kısmında yer alan, geniş yemek masasında 10 konuk yemek yiyebiliyor, güneşlenme güvertesinde ise misafirler için bir jakuzi bulunuyor. 
Güçlü ve fonksiyonel gövdesinin altında, yat sahibine tamamen tahsis edilmiş bir kat bulunuyor. Bu özel dairede yatak odası, soyunma odası, banyo ve diğer özel ihtiyaçların yanı sıra, özel yemekler için altı kişilik bir yemek odası ile özel oturma salonu bulunuyor.

Süperyat-Kiss-4

Konuklar ise VIP süit kamaralarında, harika deniz manzarasının keyfini çıkartarak deniz keyfini sürecekler. VIP süitin yanı sıra, süperyatta üç adet çift tek yataklı ve bir çift kişilik yataklı toplam dört kamara bulunuyor. Bunlara ilaveten dört mürettebat ve kaptan için ayrı kamaralar bulunuyor. 

Kiss süperyatının üst güvertesindeki jakuzinin dışında, arka bölümde denize girmek için yüzme platformu bulunuyor. 

Süperyat-Kiss-5

Kiss süperyatında, 1.450 HP gücünde çift Caterpillar dizel motor bulunuyor. Bu motorlar ile maksimum 16,5 knot hıza erişilebilirken, normal seyir hızı 14 olarak veriliyor. Kiss süperyatı, knot hızda 5.500 nm gibi inanılmaz bir menzile sahip bulunuyor.
 
www.duboisyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder