Satılık Tekneler

Süperyat Kanaloa
25.10.2016 Süperyat Kanaloa Süperyat pazarında, haftanın en çok konuşulan haberlerinden biri de 48,2 metrelik Kanaloa’nın satışa çıkarılması oldu.

Kanaloa

Edmiston tarafından satış listesinde yer alan süperyat Kanaloa, CRN tersanesi tarafından inşa edilip 1996 yılında suya indirilmişti. Studio Scanu tarafından tasarlanan dış çizgilerinin yanı sıra, iç mekanda Zuretti Interior Design tasarımları var.

Kanaloa2 Kanaloa3

Hayli lüks iç yaşam alanları sunan Kanaloa, sahip olduğu 6 misafir kamarasında 11 kişilik kapasite sunuyor. Ana güvertesinde yer alan ve gövdenin tüm genişliğinden faydalanan master suitine ek olarak, bir adet VIP, bir adet çift kişilik ve iki adet ikiz yataklı kamara mevcut. Yatın altıncı kamarasında ise tek kişilik bir yatak var. Tüm bu konaklama kapasitesine ek olarak, 11 kişilik mürettebatın tümünün de konaklaması mümkün. 

Kanaloa4

2015 yılında tamamen yenilenen yat, 2016’da Dünya Süperyat Ödülleri’nde mükemmel koşuluyla ''en iyi kullanıma hazır süperyat'' olarak taçlandırıldı. Yapılan kapsamlı refit çalışmalarında gövdesi tamamen restore edildi, tik güverteleri baştan yenilendi, yeniden boyandı ve teknik alanlarda da yenilikler yapıldı. Çift Deutz makineyle güçlendirilmiş olan yatın seyir sürati 15 knot. 

Kanaloa5 Kanaloa6

Kanaloa’nın satışının piyasada bu denli ses getirmesinin sebeplerinden biri de, geniş servis botu ve su sporları oyuncakları serisinin olması. Kanaloa’da 6,9 metrelik bir özel yapım servis teknesi, 6 metrelik bir şişme BSC 63 bot, iki atet Yamaha Waverunner jet ski, 12 feet’lik yelkenli bir dingi ve dalış ekipmanları mevcut. 

Kanaloa7

Şu anda Imperia, İtalya’da bağlı duran Kanaloa için, Edmiston listesinde talep edilen fiyat 5.950.000 Euro. 



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder